Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség legkorábbi...

Niktoon kérdése:

Mik a terhesség legkorábbi jelei és mikor lehet legkorábban észlelni? 10 Napja voltunk együtt, szerintem pont peteérésem volt! Melyik a legjobb terhességi teszt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél más, hogy mik a tünetek. Amikor én terhes voltam nem volt semmi tünetem. Esetleg annyi, hogy mensi előtt 4 nappal volt beágyazódásos vérzésem. De baátnőm már a nemvárt előtt 3 nappal olyan rosszul volt (szagundor, hányinger, szédülés) hogy alig bírt felkelni. Szóval nem lehet tudni Te mit fogsz érezni!

Az egyik legérzékenyebb teszt a Qupido. Elég ritkán van gyógyszertárakban, nálunk pl nincs is. De neten tudsz rendelni! Ez már a nemvárt előtt ki tudja mutatni.

Sok sikert!!! Szorítok!!! :-)

2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első babánál,nemvárt előtt kb egy héttel szúrkált a hasam! második és harmadik babánál nemvárt előtt pár nappal folyamatosan mindjárt megjön érzésem volt!
2011. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma délután szurkált a hasam alul, enyhébb görcseim voltak. 13-ára nem várom.
2011. ápr. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!