Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Ph. D. Zatik János egyetem...

Dr. Ph. D. Zatik János egyetemi adjunktus, szülész-nőgyógyász szakorvos mennyiért dolgozik a magánrendelésben?

Figyelt kérdés
Tud segíteni olyanon aki nehezen tud teherbe esni?Hormonális problémákon?
2009. márc. 1. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Úgy tudom 5000 ft!A barátnőm Ő általa került lombik programba,mármint Ő segitett!Én nála szültem az első babámat.Nagyon rendes,lelkiismeretes orvos!
2009. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én fog.gátló miatt voltam nála, az ilyenkor szükséges vizsgálatok, meg a rákszűrés volt 7000ft még tavaly júniusban. Sok olyan kismamával beszélgettem a váróban, akikről már lemondtak az orvosok gyerek téren. Szurkolok a babaprojekthez! :)
2009. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostmár a rengeteg beteg miatt 80000 ft körül, de a recept ingyenes és a rendelő csodaszép, messze jobb mint az átlag. a 4D ott a legolcsóbb 10000 és igazi profik, 30 éves tapasztalattal. Ultrahang vizsgálat benne van az árban, azért és a kolposzkópiűért nemkér semmit. H aigy nézzük olcsó, az más kérdés, hogy 8000-ért én sokat dolgozok--- nem egy félórát, de 20 év tapasztalat értékes....
2009. nov. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!