Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az a havi súlyveszteség...

Mennyi az a havi súlyveszteség fogyókúra során, ami miatt már kimaradhat a menstruáció? Már 2-3 kiló fogyás is okozhatja? Vagy ez csak a drasztikus fogyókúrákra igaz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem alkatfüggő is. én erősen fogyizok, 2 hónap alatt 7 kilót adtam le, a világon semmi bajom nincs. odafigyelek az étkezésemre, semmit nem vonok meg a szervezetemtől, sokat sportolok, úgyhogy szerintem a havi 4 kiló még belefér, simán. persze tényleg attól függ, hogy fogyizol, a koplalás, hánytatás, fogyitabik tuti nem egészséges dolgok.
2011. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy ez csak egy súly alatt van, amikor a test már nem tud elég eröforrást biztosítani a magzatnak akkor nem érik pete, pl 40 kilosan.
2011. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem! Én pár éve 18 kg-ot fogytam, de sosem maradt ki a mensim! Szerintem más oka van! Mióta nem jön meg?
2011. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 63.5 kilóról fogytam 61-re, Norbi update módszerrel. Nem koplaltam és nem szedtem semmiféle fogyasztó tabit. Egyszerűen nem ettem lisztet meg cukrot.4 napja késik.
2011. ápr. 11. 13:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben a hónapban csak 1x voltunk együtt a párommal :(, azért nem merek nagyon reménykedni.
2011. ápr. 11. 13:55
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy a testsúly 10%-ának elvesztésekor borul a hormonháztartás, és akkor már kimaradhat a mensi. Ennyi fogyástól biztos nem. Viszont a Norbi féle diéta helyreállítja az anyagcserezavart, ami a PCO-t okozza. Szerintem ha peteérés környékén voltatok együtt, akkor talán mégis érdemes megkockáztatni a tesztet. :-)

A dolog már úgyis eldőlt, csak még te nem tudod. Mit veszíthetsz? A bizonytalanságot? :-)

2011. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszoló! Igazad van, holnap vagy holnapután reggel tesztelek egyet.
2011. ápr. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!