Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás 3-4 napja, (27. en...

Barnázás 3-4 napja, (27. en esedekes a mensi, mult honapban 4 nappal elobb jott, es csak 2 napig volt). Megjön érzés,1,5 hónapja nem védekezünk a barátommal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
27.-én nem kell megjönnie?Vagy mi?Nem értem tisztán...
2011. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak ingadozások amikor nem vagy terhes, valamiért mégis előbb jön meg, később jön meg vagy rövidebb ideig tart. Ennyiből nem lehet biztosra menni. Ha nem vagy biztos benne inkább vegyél egy tesztet.
2011. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most kellene 27.-en jönnie igen...köszi a válaszokat..:)
2011. ápr. 12. 00:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ebben a ciklusban ugyanígy vagyok, mint Te! 23.körül kellene megjönnie, erre barnázok, és nekem is megjön érzésem van. Mensinek ez túl korai. Jó lenne, ha baba miatt lenne....
2011. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ugy őszintén én is örülnék neki, de nagyon, akkor szoritok :)
2011. ápr. 13. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Azóta csináltam tesztet, persze negatív. Voltam nőgyógyinál is (más okból kifolyólag) és ő azt mondta, hogy ez sárgatest elégtelenség :(

Reméljük Nálad nem így lesz!

2011. ápr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!