Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon sűrűn járok pisilni...

Ha nagyon sűrűn járok pisilni lehetséges, hogy a 6 hetes terhességet napközben halvány második csík jelezze?

Figyelt kérdés
egyszerűen másfél óránként nagyon kell pisilnem ezért csak így tudtam a tesztet megcsinálni
2011. ápr. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is gyakran kellett pisílnem,így tudtam délutáni vizeletből megcsinálni a tesztet.Pozitív lett,de én akkor már 7 hetes voltam.Szerintem a második halvány csík a babát jelzi.

Reggel sem tudsz teszteln? Akkor koncentráltabb a vizelet, ha akkor nem jársz olyan gyakran WC-re.

2011. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. A 6 hetes terhességet már bármelyik vizelet kimutatja :) És tudod, a halvány csík is CSÍK :)


Boldog babavárást!

2011. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet,bizony:)én is délután csináltam,úgy,mint te...4-5 hetesre tett a doki akkor:)
2011. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hát még a pénteket megvárom, addigra van időpontom a dokihoz. már annyiszor beképzeltem magamnak a dolgokat, hogy nem merek örülni, főleg, hogy volt mensim, de mégis olyan furán érezem magam, ezért csak úgy csináltam a tesztet, és hát igen ott a második csík. bár anyukám is 3 hónapos koromig vérzett velem...
2011. ápr. 13. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!