Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes elmenni nőgyógyá...

Mikor érdemes elmenni nőgyógyászhoz, mert nem jön baba? (a ciklus hányadik napján? )

Figyelt kérdés
szeretném, ha majd elküldene vizsgálatokra. (amúgy 9 hónapja próbálkozunk)
2009. márc. 2. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
1 év után érdemes elmenni először.Teljesen mindegy milyen időpontban,mert a vizsgálatok úgyis később lesznek.Először egy sima labor van.
2009. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem menj nyugodtan...nem kell tovább várni:D Sikeres projektet:D
2009. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a 15 nap körül mennék! mert akkor van peteérés, vagy tüszörepedés! persze nem mindenkinél, de általában igen! és akkor UH-on legalább látja hogy van e peteérésed, vagy tüszörepedésed!
2009. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi 5 honapja probálkozunk amit el is mondtam a dokimnak és el küldte a páromat sperma vizsgálatra én ma voltam 21. napon hormon vizsgálatra meg a menszeszem 3.napján is mennem kell vérvételre.párom eredménye nagyon jo lett vele nincs gond.én még várom az eredményeket és utána viszem visza a dokinak.
2009. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a ciklusod közép idöszakában menj el és akkor meg tudja nézni van e péd. utolso válaszolo vagyok.
2009. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!