Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A debreceni klinikára szeretné...

A debreceni klinikára szeretnék meddőségi szakrendelésre menni. Beutaló szükséges? És ha igen, kitől kell kérni? (háziorvos, nőgyógyász)

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez engem is érdekelne, mert én is Denrecenbe szeretnék menni. Én a Kaáli intézetet néztem a Nagyerdei Krt-on. Ott 2 hónap a várakozási idő, és egy konzultáció 13 ezer. Debrecenben van más meddőségi rendelés is? Hol?
2009. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja egyébként szakrendelésre nem kell beutaló, csak lehet hogy időpontot kell kérni.
2009. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem először nőgyógyász, aztán ő utal tovább a meddőségi amb-ra
2009. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont ezt kérdeztem meg telefonon múlthéten. Nem szükséges időpont, csak egy háziorvosi beutaló. Hétfőtől csütörtökig van rendelés 10-14-ig? hétfő, csüt. Dr. Sápy Tamás, kedd, szerda Dr. Fekete István.

Én holnap megyek először, izgulok is kicsit.

Ja, és az alagsorban van, ki van írva meddőségi ambulancia.

sok sikert!

2009. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az előző hozzászólótól kérdezném, hogy az ambulancia pontos címét le tudnád írni?
2009. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!A negyedik válaszolónak üzenem,hogy írd majd meg hogy mi volt.Én majd csak jövő héten tudok menni.
2009. márc. 5. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok. :( Kiderült, hogy nincs peteérésem, ezért nem estem teherbe. gyógyszerrel lehet segíteni. Ciklusom 3.napján kell menni legkötelebb és akkor vérvétel lesz. többet egyelőre nem tudok. (azt meg már tudtuk, hogy a férjem spermái lassúak) tehát összetett a probléma, de ami megnyugtató, hogy szervi elváltozásom nincs. Szép a méhynyálkahártya is, azt mondta. ja és csak kérdezett ezt azt meg egy hüvelyi uh-t csinált, és nagyon rendes volt.

Előző válaszolónak: a pontos címet nem tudom, a szülészeti, nőgyógyászati klinika alagsorában van, lépcsőfordulóba ki van írva meddőségi szakrendelés.

2009. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, szükséges beutaló, amit a háziorvos kiadhat.

Két évvel ezelőtt jártam Dr.Sápy Tamáshoz, sikerrel. Nagyon szerettem, igazi jó orvos. Nagyon jó keze van, állítólag ő operál a legjobban.

Hétfőn és csütörtökön rendel, általában délben kezd.

Nőgyógyászati Klinika, meddőségi szakrendelő, az ambulancia alatt

2009. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
es ott kell fizetni vmiert? mert en ugy hallottam h itt kell fizetni mar a konzultacioert is v azt csak a kali intezetbe kell h fizetni kell mindenert?
2015. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jegecske ***** válasza:
Nőgyógyászati szakrendelésről beutaló, de előbb érdemes időpontot kérni, mert esetleg lejár a beutaló /1 hónapig érvényes/
2016. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!