Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért izgulok ennyire egy...

Miért izgulok ennyire egy nőgyógyászati vizsgálat előtt és mit lehetne tenni, hogy nyugodtabb legyek és ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés
Ti nem szoktatok izgulni? Én nagyon. Nem tudom miért. Egyrészt azért, hogy lát-e valamit a doki, van-e bajom, vagy esetleg lát-e majd babát, amikor megnéz. Valamint maga a vizsgálat miatt, hogy levetkőzöm előtte. Nem tudom miért van ez, de valahogy nyugodtabbnak kéne lennem, mert nagyon meglátszik rajtam és alig bírok beszélni amikor bemegyek annyira izgulok, remegek...:( Szeretném, ha nem kéne ennyire "rettegnem" amikor bekerülök, hiszen épp most tartunk a babaprojectnél és szeretném, ha nem azt látná a dokim rajtam, hogy állandóan remegek, félek, hiszen ő fog majd segíteni a szülésnél is. De az is lehet, hogy azért van ez, mert még nem voltam sűrűn nála csak 2-szer, talán ha gyakrabban megyek majd akkor könnyebb lesz szerintem.
2011. ápr. 20. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig parázok,hogy minden rendben van-e! Szerintem ez normális!

Most pl. uh-ra megyek, mert úgy néz ki babát várok és rendesen be vagyok sz@rva!:)

2011. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De doki mit gondolhat rólam, hogy annyira izgulok, hogy beszélni alig bírok ilyenkor normálisan, főleg a legelején! :((
2011. ápr. 20. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:

A doki sok nőt látott már, és a fele ilyen, mint te! Naponta20-30 izgatott nővel találkozik. Annyira érdekli, hogy mikor hazamegy, elővehesse az újságot, meg a pizzát már végre. Neki megszokott ez a helyzet.Nme gondol semmit. Max. hogy süt a nap, és van még 3 órája a rendelési időből. Meg hogy az anyósa milyen béna sütit sütött már vasárnap! És hogy hétvégén lemehetne a horgásztóhoz a barátjával.

Te is megszokod majd.

Én találtam egy nőgyógyásznőt: kedves, nem sürget, biztatóan mosolyog. "Élje az életét" ilyeneket mond, meg hogy vegyek pamutbugyit a "szegényasszonyok boltjában" és teákat ír fel...

Lehet keresgélhetnél még a dokik közt...

2011. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én nem akarok más dokihoz menni, mert ő normális, nagyon jól el lehetett vele beszélgetni, nincs semmi baj vele, csak én vagyok ilyen izgatott mindig.
2011. ápr. 20. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam régen. Most egy olyan dokihoz járok, aki írtó jófej, kedves, barátságos, közvetlen. Mielőtt nem ő volt az orvosom, már reggeltől paráztam, hogy mennem kell. Most, max. akkor tudatosul bennem, hogy hol is vagyok, amikor azt mondja, hogy húzzak vetkőzni. :) Szerintem ezen nagyon sok múlik. Örülök, hogy megtaláltam (5éve), mert a terhességemet nagyban megkönnyíti, hogy teljesen megbízok benne és csípem.
2011. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!