Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szokásos alhas fájás,...

A szokásos alhas fájás, mellfeszülés, fejfájás jelentkezett nálam is január elején, de a mensim megjött. Igaz,hogy nem volt olyan mint máskor. A februári mensim már hat napja nem jön. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A szokásos alhas fájás,mellfeszülés,fejfájás jelentkezett nálam is január elején,de a mensim megjött.Igaz,hogy nem volt olyan mint máskor,mert rövidebb volt és csak egy nap volt rendes vérzésem.a februári mensim már hat napja nem jön.Még eddig egyszersem teszteltem,szerdán fogok.Szerintetek babás vagyok???
2008. febr. 12. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizony-bizony amiket leirtal abbol az derul,h babas vagy.

Nagyon drukkolok,h a szerdai teszted + legyen.

2008. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...Nagyon remélem,hogy pozitív lesz!!!
2008. febr. 12. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is baba-gyanús a dolog. Sőt megkockáztatom, már az előző ciklus végén beköltözhetett a potyautas a pocidba :)
2008. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszatitokat..Én is szinte biztos voltam benne,de kedd délután megcsináltam a tesztet és negatív lett...:(:(
2008. febr. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!