Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A PreMens-től maradt már ki...

A PreMens-től maradt már ki valakinek a menzije? (nem terhesség miatt)

Figyelt kérdés
1 hónapot szedtem, de abbahagytam, mert azt hittem végre sikerűlt. Viszont 15 nap késéssel megjött iszonyatos görcsökkel,és két napig csak úgy ömlött belőlem.(ezelőtt sohasem görcsöltem). Voltam dokinál, meg se vizsgált, csak vérvételre küldött,csak kedden lesz eredmény. Szedjem tovább, vagy hanyagoljam?
2011. ápr. 23. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Zafír barátcserje kapszulát szedtem (elvileg ugyanolyanok) 16 napig, mert aznap megjött, és előtte is végig pecsételgettem. Nekem nagyon nem volt jó, ezért én nem szedtem tovább.
2011. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a zafír barátcserje kapszulát szedtem, az első hónapban hét napot tolta ki a mensim, abba is hagytam, pedig azt mondta több ember is, hogy ne adjam fel, szedjem legalább három hónapig, de én ezek után nem szedtem tovább..normál ciklusból csinált hosszút.Terhes biztos, hogy nem vagy, hisz megvolt, azt, hogy szedd -e ezt te döntsd el, lehet ha kíbirod a három hónapot utána beáll, mert nekem azt mondták, hogy kb annyi idő míg rendbe teszi a hormonokat.
2011. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem tudom, mit csináljak ebben hittem én is hogy ezzel talán összejön, de megvárom a véreredményemet, és meglátjuk hogy mit mond a doki.

2011. ápr. 24. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ez az első hónapom és nekem sokat segített.Eddig akár 60 nap is volt a ciklusom, most pedig a 27. napon megjött!


Nem lehet, hogy mégis baba volt, csak sajnos elment?

2011. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát sajnos felmerűlt bennem ez a kérdés, de ez majd csak holnap derűl ki, akkor megyek a dokihoz.Nagyon remélem semmi ilyen nem lesz.

2011. ápr. 25. 18:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál, hála Istennek nem vetélés, csak most igy jött meg. Kaptam closty-t, hétfő uh, várom a mihamarabbi babásodást :)
2011. ápr. 26. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!