Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mensi előtt 5-6-7 napig...

Akik mensi előtt 5-6-7 napig barnáztak, milyen gyorsan estek teherbe?

Figyelt kérdés
Ki, hány napig barnázott rendszeresen mensi előtt, míg terhes lett?
2011. ápr. 26. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
azonnal első hónapban, de 6 hetesen elvetéltem. úgy néz ki progeszteron hiány miatt, ennek is jele a mensi előtti barnázás. nekem 4-5 napig van mensi előtt. van egy kisfiam vele semmi gond nem volt, ő is elsőre sikerült, a szülés óta mensizek így. már kaptam Utrogestant is, amit akkor kell elkezdeni, ha pozi a teszt, elvileg pótolja a progeszteront, segít megtartani a babát. szóval nálam pl. a teherbeesés megy, csak a megtartás nem:(
2011. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkétszer első hónapban :D
2011. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Mennyi ideig tartott a barnázás a teherbe esés előtt? És már régóta tartott?

Nekem is van egy kisfiam, előtte is barnáztam, de a második már 3 éve nem jön össze :(

2011. ápr. 26. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Nekem azután lett a barnázás, miután a fogamzásgátlót abbahagytam. Kb 1 év alatt annyira kitolódott, hogy egy hétig barnáztam, mielőtt megjött :( Dokik annyit mondtak, ha majd nem jön a baba, akkor csináltatni kéne hormonszint vizsgálatot stb. De akkor még évekig nem volt aktuális a baba. Mire szerettünk volna gyereket, arra magától helyreállt nálam, és csak 2-3 nap barnázás maradt előtte. (Ez a probléma megjelenésétől kb 3-4 év volt...). Első hónapban összejött akkor a fiam, most másfél éves, hamar megjött újra a mensim, és 13 hónapos volt, amikor eldöntöttük, hogy jöhet a tesó. Mostanság kb 2 napot barnáztam csak előtte.


Érdekes módon az elsővel nem volt semmi gond a terhesség elején, most meg kb a 9. héttől a 13-ig előfordult vérzés, nem is egyszer. (Nem írtak rá semmit, mert mindannyiszor elmúlt magától.)


Ha 3 éve nem jön össze, biztos érdemes lenne valamit lépni. Neked nem fogamzásgátló zavarta össze? (Én emiatt az életben nem fogok szedni ilyen vackokat.)


23 h km

2011. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják a barátcserje jó rá.Én nem barnáztam soha de szedtem.Első cserjés hónapban babás lettem.12+3 hkm
2011. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!