Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor próbálkozzak teherbeesni...

Mikor próbálkozzak teherbeesni újra, ha fél éve szedek fogamzásgátlót? Mennyi az az időtartam amíg kockázatos, hogy benne van a szervezetembe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hónapja szedek Novynette fogamzásgátló tablettát, a párommal most jutottunk el oda, hogy babát szeretnénk...ha tudjátok kérelkszépen írjátok meg, h mennyi időtartamig várjunk a megfoganással, hogy kimenjen a szervezetemből a tabletta hatása? Előre is köszönöm a válaszokat!!
2011. ápr. 28. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy percet sem!!!!Azonnal neki lehet állni,mert így még sokkal nagyobb a mihamarabbi teherbeesés!Én vártam fél évet,és utána még 4 és felet,és minden doki azt mondta,hogy azonnal kellett volna!!!!Pedig én 7!!évig szedtem.
2011. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2011. ápr. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!