Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nekem most április 5. -én...

Ha nekem most április 5. -én jött meg a mensesem 4 nappal később lefeküdtem a barátommal és most ma 29. -én reggel csináltam egy terhességi tesztet és negatív lett ilyenkor már ki kellene mutatnia ha terhes vagyok igaz?

Figyelt kérdés
bocsi a hülye kérdésért légyszí normális válaszokat előre is köszönöm
2011. ápr. 29. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát.inkább várj még 3-4 napot
2011. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elméletileg nem lehetsz terhes ugyanis a peteérés a 2 mensid között félidőben van, tehát ha nem 8 naponta jön meg, elég kicsi rá az esély, nyugi! :)
2011. ápr. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 8 napot nem értem egészen! Peteérés után nem annyi nap teli el, mint előtte, hanem 14-16 nap körül!:)

De egyébként tényleg kicsit az esély,hogy terhes vagy, de azért van! Pár nap múlva azért csinálj még egyet!

2011. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, peteérés után 14-16 nap telik el. de előtte is eltelik 12 nap mondjuk 28 napos ciklusnál, hát így jön ki a 8, de lehet 10 is :)

csak írtam egy példát.

lényeg, hogy mensi első napja után kb. a 12. napon van a peteérés, a leányzók 48 óráig életképesek, tehát a 10. naptól lehet teherbe esni.

2011. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elvileg kedves előző.

Azért ezt nem vegyük szentírásnak,hiszen láttunk már peteérést az 5. napon is és a huszonötödiken is. és láttunk már 5 napig élő spermiumokat is.

2011. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a peteeres minden honapban maskor lehet es ciklustol ciklusra valtozik. Nekem van egy szimptotermalis ciklusfigyelo szamitogepem - cyclotest baby - amivel pontosan meg tudom nezni hogy mikor van ovulaciom :-)) mar van par baratnom akinek ezzel szuperul sikerult.
2011. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!