Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pasim ondója a nemi szervemh...

A pasim ondója a nemi szervemhez ért. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a pasimbol kijott az az atlatszo folyadek azt hiszem hogy ondonak hivjak es tudom hogy az mar tartalmaz spermiumokat. Mikor erezte hogy jon akkor kihuzta...es a nadragomra ment. De nagyon az a gyanum hogy az a folyadek a nemiszervemhez ert. ettol lehetek terhes? NEM vedekeztunk es ez a legrosszabb.tudom hogy felelotlenseg de nem ugy terveztuk hogy lesz szex. Attol meg hogy az a folyadek hozzam ert teres lehetek? (kesik a menstruaciom)
2008. febr. 14. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az terhesség veszélye teljes métrékben fennáll. A szex nem játék! Már az a bizonyos előváladék is tartalmaz spermiumokat, és azt nem feltétlenül érzi a pasi, amikor jön... sőt. Szóval nem elrettentésként, és szemrehányásként mondom, de a legfőbb dolog az elővigyázatosság!!

Most az a teendőd, hogy veszel egy terhességi tesztet, és várod a fejleményeket.

2008. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igencsak megvan annak az esélye, hogy teherbe estél.Jó nagy butaság volt így játszadozni, de már késő.Csinálj egy tesztet reggeli első vizeletből.
2008. febr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar csianltam tesztet. szerencsere negativ lett. Ebbol az esetbol tanultam. Nem lesz tobb ilyen. Koszonom a valaszoloknak.
2008. febr. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!