Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátnőmmel gumi nélkül...

Ha a barátnőmmel gumi nélkül voltam együtt a menstruációja előtt 2 nappal, és tegnap kellett volna megjönnie, de csak a hasa fáj akkor mennyi az esély rá, hogy terhes?

Figyelt kérdés
ha fáj a hasa akkor biztos menstruálni fog?
2011. máj. 3. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

jaaaj hány évesek vagytok???

teljesen kétesélyes.Ha nem jön meg még pár napig, akkor vegyetek egy tesztet...amúgy nem drágább mintha GUMIT vennétek!!!!!!!

2011. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ha terhes lesz, mit csinálnak vele? abortusz?
2011. máj. 3. 22:06
 3/13 anonim ***** válasza:

hogy hogy mit csinálnak vele?

Le kell ülnötök megbeszélni mi legyen.Hiszen a GYEREKETEKRŐL lenne szó.Ha nem akarnátok megtartani,akkor igen, abortusz.

Amúgy meg 9 hónap terhesség, szülés, és egy pici baba.

Mennyi idősek vagytok??

(első voltam)

2011. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
gyerek biztos, hogy nem lesz. menstruáció előtt 1-2 nappal is ugyan annyi az esély a teherbeesésre mint máskor?
2011. máj. 3. 22:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Való igaz kisebb az esély az átlagnál!Ez attól függ mikor van peteérése a barátnődnek!Nem egy nőről tudok, aki a menstruációja előtti napon estek teherbe.De ez tényleg nem az átlag.Remélem megjön a barátnődnek.

Megint első voltam.

Mennyi idősek vagytok???????????

2011. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sok nö éppen akkor a legtermékenyebb. De egyébként is NINCS olyan nap, amikor nem eshet egy nö teherbe - még a menzesz ALATT is elöfordulhat.


Ezért kell MINDEN ALKALOMMAL védekezni, ha nem akarsz gyereket.

2011. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk. én is nagyon remélem, hogy meg fog jönni neki.
2011. máj. 3. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Éretlenek vagytok a nemi életre. Inkább ne szexeljetek. Majd ha több eszetek lesz. Mondjuk nem tudom mennyi ész kell egy gumit felhúzni, de nektek még annyi sincs.
2011. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy a mai tizenévesek ennyire felelőtlenenk, és nemcsak a kedves Kérdezőre értem, hanem általánosságban. elvileg mindent elmondanak biológaórán..de nem akkor hall az ember fia/ lánya erről előszőr..(vagy épp ez a baj h elröhögik, és nem figyelnek, mert ők már ugye mindent tudnak)


Védekezni!!!!!!


Azt írod, hogy márpedig ott nem lesz baba... Azt hiszem, ha mégis megfogant akkor már van, az más kérdés, hogy hogy döntetek az élete felől.DE: ez nem egyedül a Te döntésed, ha odakerültök és a bnőd, nem képes az abortuszra, nem kényszeríthetnéd...

jah és ha így éltek szexuális életet, akkor előbb utóbb ez be fog következni..

Kérlek a saját érdeketekben figyeljetek oda.


Amúgy ha most esett teherbe, akkor még 7-10 nap a beágyazódás, tehát menstruálhat rendesen, ilyen esetben előfordulhat, hogy csak a következő marad le...Nem azért, hogy idegesítselek titeket.

Amúgy ha terhes és nem akarjátok tényleg megtartani, akkor előszőr a nőgyógyász megállapítja a terhességet,neki elmondja hogy nem akarja megtartani ő ad egy papírt amivel elkell menni a családvédő szolgálathoz. Ott elmondja, hogy miért döntött így, ő persze megpróbálja rábeszélni, hogy tartsa meg,ide kétszer kell menni.Mivel nem vagytok 18 évesek, vagyis a bnőd esetében fontos, így csak szülői engedéllyel lehet abortusza.Jelenleg nem tudom mennyibe kerül..a kórházba magatoknak kell időpontot kérni.

ennyit tudok kb.

az abortuszról magáról inkébb nem írnék, itt is találsz több oylan kérdést ahol leírják mind a lelki és testi megpróbéltatásait


remélem nem terhes a bnőd, és ezentúl tiszteljed már meg a bnődet azal, hogy nem hozod iylen helyzetbe, legalább Te figyelj oda, húzzd fel a gumit!

2011. máj. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az együttlét után 2 héttel lehet tesztelni, tehát nem pár nap múlva mint ahogy azt írta az egyik kedves hozzászóló.

Szerintem még beleférne egy 72 órás tabletta nem? Ha igen akkor irány a nőgyógyász!!!! Egyébként persze kisebb rá az esély, de simán előfordulhat!

2011. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!