Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg van olyan, amikor van...

Tényleg van olyan, amikor van valakinek 3/különféle/ halvány csíkos pozitív tesztje és mégsem terhes? Ha igen, miért, hogy alakulhat ki ez a helyzet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos elő! Lehet, hogy kicsit eláztatta, vagy száradási csík jelent meg rajta. Időn belüli-e például. Mert pl. a barátnőmnek több időn túlija is lett már pozi, száradási csíkok voltak. De az is elképzelhető,hogy nincs is ott a csík, csak látni akarja nagyon!
2011. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, én ezt tapasztaltam! Azt azért hozzátenném, hogy nem 5 percen belül jelent a a 2. csík! De nem sokkal később, az biztos! Mindegyiken ott van a halvány 2. rózsaszín csík! Az utóbbin még kicsit erősebb is!

Nem csak én láttam, többen megnézték! Úgyhogy nem oda van képzelve!

És baba nincs, mert doki nem látta!

Nem tudom hogy alakulhatott ki ez a helyzet, nekem soha nem volt még időn túl sem pozi tesztem és ezért kezdtem csak reménykedni! Azt azért még hozzátenném, hogy azóta másképp alakult a ciklusom, sokat pecsételek, sokáig magas volt a hőm és ugrándozik nagyokat! Ez mind-mind azóta van! Nem értem mi történt azóta sem!

2011. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a doki is azt mondta,hogy nincs baba, akkor szerintem ne agyalj már azon, hogy milyenek voltak a tesztek. Ezek szerint akkora peched volt,hogy időn túl mind a 3 pozi lett, de ugye nálad ez nem értékelhető! Mármint,hogy mégsem jelzett babát! Meg, ha baba lett volna, pár nap múlva időn belül is ki kell jönnie és erősödnie kell a csíknak!
2011. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

11:14-esnek:

Lehet mégis babás voltál, csak spontán elvetéltél. :( Minden nő életében 2-3x is terhes, és elvetél tudta nélkül.

Azóta voltál nőgyógyászati kivizsgáláson?

2011. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, azóta nem voltam dokinál és azóta nem is teszteltem többet, mert amikor azt mondta, hogy nincs baba, akkor megnyugodtam és felfogtam. Én csak azt nem értem, hogy most miért más a ciklusom. Ennyi.
2011. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

És még azt hozzá tenném, hogy megkérdeztem a dokitól is, hogy lehet az hogy a teszt pozi lett, mivel nekem ilyen még SOHA ÉLETEMBEN nem volt! Azt mondta, hogy nagyon gyakori eset az, hogy a teszt átver! Még pozi esetén is!

Eddig én se így tudtam! De most már a halvány poziknak se fogok hinni!

2011. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekemnél csak halvány volt a második csík, viszont egyből megjelent.
2011. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy biokémiai terhesség volt, csak nem ágyazódott be. Ezért is a halvány tesztek. Ez nagyon gyakori egyébként, csak észre sem veszik a nők általában.
2011. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha netán biokémiai volt, tegyük fel: attól az még nem zárja ki azt, hogy máskor ne sikerüljön ugye???
2011. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zárja ki! Hisz a nők ezt észre sem szokták általában venni. Egyébként szülnek gyereket...
2011. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!