Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom most vette el a...

A barátom most vette el a szüzességem és késik a menstruációm. Szombaton kellett volna megjönnie, ma szerda van. És közbe beteg is lettem influenzás vagyok lázam is van. Kicsit félek h nincs e baj? Vagy természetes ha késik több napot is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Védekeztetek? Mit jelent a MOST?

2. Lehet hogy ez a lázas állapot eltolt benned valamit... van olyan, hogy betegség esetén a hormonműködés sem 100%-os

3. Hány éve van meg a ciklusod? Mert ha még az elején jársz, akkor lehet, még nem állt be rendesen. Igaz, akkor még szexelni sem kéne gyerekfejjel...

2009. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mindenképpen csinálj tesztet!

védekeztetek?

2009. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csinálj egy tesztet és megnyugszol. Közre játszhat a betegség, de jobb ha biztosra mész. Szerintem még ma vegyél egy tesztet, reggel csináld meg. Mert ha véletlen mégis becsúszott akkor jobb ha előbb kiderül. Bár nem hiszem hogy rögtön, elsőre, azonnal de sose lehet tudni.
2009. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy terhességi tesztet!Az az elmaradt mensi utáni 3.napon már kimutatja.Ajánlom a Gabrielt, ami nagyon érzékeny.Ha nem akarod a gyógyszertárban megvenni, árulnak drogériákban is.K.b. 600-1200 Ft.

Ha pedig nem jön meg még pár nap múlva sem, ha pozitív, ha negatív a teszt, érdemes elmenni nőgyógyászhoz,mert az is lehet, hogy valamilyen gyulladásod van, vagy hormonális probléma, vagy akármi más. Az elmaradt mensi nem feltétlen a terhesség jele, de azért jobb tisztázni, hogy mi a probléma.

2009. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első újra: a teszt akkor mond valamit, ha már minimum 10 nap eltelt az aktus óta, de nem ártana 14. Ezért kérdeztem, mit jelent a MOST...
2009. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezelött héten volt szombaton elösször orálissan elégítettem ki és utánna rá 20 percel pedig szeretkeztünk elösször óvszerrel de azt mondta h ő nem szereti! és utánna anélkül de nem ment el!
2009. márc. 11. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimális esély van rá. Tesztelj, kb 4-5 nap múlva. És ne biutáskodjatok, ő nem szereti óvszerrel, és te egy csomó mindent kockáztatsz csak ennyiért? Most mi a fontosabb neked? Hogy a párod nem szereti az óvszert, vagy hogy kitedd magad annak hogy esetleg terhes maradj? Igazából neki kéne ezt mondani. Add át neki az üzenetemet: önző disznó!
2009. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer nem szerelem kérdése!!!!!Kell és kész.Legközelebb legyen eszed!

Csinálj tesztet,de nem biztos,hogy babás vagy.NEm egy ismerősömmel voltunk úgy,h miután elvesztettük a szüzességünket,az első mensi késett 2 hetet.De persze mi mind védekeztünk.

2009. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az első után nekem is késett aszem kb egy hetet én is paráztam pedig tudtam h gumival csináltuk meg minden de azért a naivitás, na :D Am ha nekem egy pasi ilyet mondana h 'nem szeretem a gumit és ezért nélküle' megmondanám h vagy gumival vagy viszlát...nehogy már a pasi döntse el h én terhes akarok e lenni ha elment ha nem...
2010. okt. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!