Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy a beágyazódástól...

Lehet hogy a beágyazódástól esett le a hőm ma reggel vagy ez még korai? És ha nem attól akkor a beágyazódás miatt mikor kellene hogy leessen a hőm?

Figyelt kérdés

[link]



Már 3 éve várjuk a babót....


2009. márc. 12. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk a beágyazódásnál nem leesett a hő, hanem megemelkedett. szerintem inkább hőemelkedésnek kéne lennie
2009. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem törvényszerű hogy lásd a beágyazódást a görbén! Én a saját tapasztalatomat tudom neked leírni, nekem a múlt hónapban a peteérés után felugrott a hőm 37,1-re majd a peteérés után kb 8 nappal csökkent 3 tizedet, majd másnap visszaemelkedett. Abban a hónapban clostit szedtem, akkor először és nagyon beleéltem magam, hogy ez csak beágyazós lehetett mert ilyen korábban nem volt, és biztosan összejött a baba, a melleim pedig egyáltalán nem fájtak pedig előtte nagyon. De pontosan megjött, mégcsak nem is késett. Ezt követően elhatároztam, hogy többet nem mérem a hőmet, mert én is állandóan ezzel foglalkoztam és találgattam, de rájöttem hogy nincs értelem, és a hőből csak az látszik, hogy volt-e peteérésed! Úgyhogy csak akkor van értelme ha már késik a mensi és magas a hő, akkor lehet belőle következetni. Egyébként én a te görbéden egyáltalán nem látok ma esést. Az teljesen természetes ha minden nap nem ugyanannyi a hőd és az értékeket nem magukban hanem összeségében kell nézni, és az pedig jó, a hőd ugyanúgy fenn maradt!
2009. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm , már nem merem beleélni magam és ugy fogom fel hogy ugyis megjön mint mindig , és azt hittem hogy ha már egy tized fokot esik akkor az is esésnek számit de ezek szerint rosszul tudtam...

hát már nem merek bízni semmiben, csak titkon remélem de már egy csoda lenne ennyi idő után....

Még egyszer köszönöm szépen...

2009. márc. 12. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!