Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ovuláció menstruáció...

Lehet ovuláció menstruáció után szinte egyből?

Figyelt kérdés
9. ciklusnapon vagyok, de nagyon szurkált a petefészkem, érzékeny a hasam. Lehetséges, hogy ilyen korán legyen Pé-m?
2011. máj. 14. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovuláció a mensid alatt is lehet. Mi az a Pé? Preamenstruációs szindróma? Bocsi azt a részt nem értem. :)
2011. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pé = PeteÉrés
2011. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi :) Szóval igen lehet :)
2011. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt nekem is ilyen, dokinál voltam épp rákszűrésen, és mondtam neki nézzen meg uh-al mert érzem a petefészek fájdalmat, azt mondta szerinte korai még:) azért megnézett 10.napon voltam és 21mm volt a tüsző, mondta is ,hogy irány haza szeretkezni, mert aznap vagy másnap meg fog repedni.
2011. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 15. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet. De az is lehet, hogy még csak érik a pete, készülődik a tüszőrepedés. Nekem is szokott ilyen lenni, hogy már előtte érzem akár 1 héttel is, de ténylegesen csak később reped meg.
2011. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor valószínű, hogy készülődik, mert az ovu teszt még semmit nem mutat. Elméletileg még 6 nap peteérésig, akkor pont belefér ebbe az egy hétbe.
2011. máj. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!