Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig késik, menjek...

Még mindig késik, menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Én vagyok aki fél hogy terhes lesz és nem is szexel.. Anyukám kért időpontot pszihológushoz, szóval minden rendben lesz. De a mensim még késik, kell nőgyógyászhoz menjek?
2009. márc. 13. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De miért nem tesztelsz? Pszcihológushoz minek kell menned? Nem értelek.
2009. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kéne teszteljek? Azt mondtátok nem lehetek terhes ha nem szexelek, de mégis félek.
2009. márc. 13. 12:44
 3/13 A kérdező kommentje:

ezt írtam tegnap :


Nincs barátom nem szexeltem. Pedig rendszeres a menstruációm és most fáj a hasam.. Csak félek hogy terhes vagyok mert a kukába találtam egy óvszert, és félek hogy volt valami a kukán, és valahogy magamhoz jutott. ( a nővéremék óvszere ) nem az enyém.

2009. márc. 13. 12:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Tényleg minden rendben lesz, szex nélkül azért nem igazán lehet teherbe esni. A nőgyógyász attól is függ, hogy hány éves vagy, mióta menstruálsz, eddig mennyire volt rendszeres stb. Anyukáddal beszéld meg, szerintem ő is tud ebben neked segíteni.
2009. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mert fáj a hasam meg jön valami barna pár napja de nem akar megjönni..
2009. márc. 13. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy és nem is rendszeres a mensid!


Az én lányom is 15 éves és még nem rendszeres a mensije,de a pszihológus helyett én magyaráztam el neki ezeket a dolgokat,és nem utplsó sorba el látogattam vele a nőgyógyászhoz egy általános vizsgálatra.Különben meg úgy tűnik hogy csak cukkolod itt a jó népet nem is komoly a kérdésed...

2009. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes!!!! Nyugi. Lehet hogy felfáztál, vagy valami hormon szórakozik veled. De férfi nélkül, sperma nélkül nem eshetsz teherbe! Gondolom a teli óvszerrel pedig nem kezdtél el játszadozni......?!

Lehet hogy betegesen félsz a teherbeeséstől és azért kell menned a pszihológushoz?

De menj el nőgyógyászhoz, hogy kiderítse mi a baj, kapsz valami gyógyszert és minden rendben lesz.

2009. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen azért kell Pszihológushoz mennem mert már betegesen félek az ilyen dolgoktól. Köszönöm és remélem semmi gond nem lesz, és bocsánat ha valakit felhúztam.
2009. márc. 13. 13:04
 9/13 anonim ***** válasza:

De hogy jön a kuka, meg az óvszer meg a teherbeesésed egy kalap alá? Nemá, ennyire nem lehetsz alap, hogy lennél attól terhes, hogy megláttál egy óvszert?

Ezen az alapon ha ránézek egy terhes nőre én is az leszek? De jó. :)

Fúúú, most már értem a cihológust, amúgy nem húztál fel engem spec, jót mosolyogtam. :)

2009. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert a barátnőm a használt óvszert debodba a kukába. És én is ugye dobok szemetet a kukába és félek hogy a fedélen volt valami, és valahogy WC-zés közben magamhoz került. Jönne meg öl az ideg.
2009. márc. 13. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!