Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova kell vinni a spermavizsgá...

Hova kell vinni a spermavizsgálat eredményeit?

Figyelt kérdés
A férjem mostanában akar menni erre a vizsgára, de nem tudunk róla semmit.A nődokitól kérjek beutalót a labori vizsgára?És az eredményekkel hová kell fordulni? Lehet,hogy nevetséges amit kérdek, de nem sok mindent tudok erről a dologról, másnak meg nem akarom mondani. Irjatok.
2008. febr. 17. 19:12
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Nálunk is ugyanez a helyzet!
2008. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A férjemnek a nődokim adott beutalót az andrológiára, ez a férfi nőgyógyászat. Az andrológián megvizsgálata az andrológus manuálisan (heretapintás), és beküldte egy másik helyiségbe és kémcsőszerűvel. Ott megtörtént aminek meg kellett történnie, kijövetkor átadta a cuccot az asszisztensnek és egy hét múlva kellett visszamennie az eredményért, akkor megint beszélt a dokival, aki közölte vele, hogy minden rendben a leadott mintával és egy papírt kapott az eredményről, amin rajta van a kiértékelés, hogy mennyi volt a mintában, hogy mozognak stb. Nem nagy dolog a férjem szerint, és jó hogy ezen legalább nem kell aggódnunk. Szerintem érdemes elmenni.
2008. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha magánorvoshoz mész akkor is, de ha nem magánhoz akkor is kiérékelik ott helyben a leletet. Ha magánhoz mész nem kell beutaló, de, ha nem akkor kell beutaló. De Ti hová mentek, vagy akik eddig válaszoltak hol voltak, mert minket meg ez érdekelne.
2008. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. A férjemmel együtt a Szegedi Nőklinikára (Semmelweis u. 1.)járunk, és azon belül van az andrológia, ott volt. Azért kell egy hetet várni az eredményre, mert a leadott mintából még különböző tenyésztéseket, vagy miket csinálnak, és ennek a folyamatnak kell az egy hét. Egyébként ha jól emlékszem a spermaszámlálást rögtön is meg lehet tudni, de nekünk nem mondták meg, mert szerintem özön munkájuk van/volt, és egy hét múlva egybe a többivel közölték az eredményt.
2008. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Kivánom minden nőnek aki babát akar hogy az isten áldja meg és adjon neki sok-sok babót.Imátkozz és ha megkaptad légy alázatos.mindenkinek sok sikert.
2008. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is a nőgyászomtól kaptam beutalót a férjem részére. Ő a Szabolcs utcai andrológiára ment. /igaz mindez 2004-ben volt/ Akkor ez volt a tel. számuk: 350-23-86. Remélem tudtam segiteni.
2008. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi urulógushoz voltunk, magánrendelőben. Nagyon rendes volt a doki, kaptunk egy kis dobozkát, és otthon is megoldhattuk a dolgot. (persze feltétel volt, hogy egy fél órán belül visszaérünk.) A mintát ott, a helyszinen kiértékelte, és meg is tudtuk az eredményt.

A következő vizsgálat már a nőgyógyászaton lett volna, oda is vinni kellett volna a mintát, de erre hála istennek már nem volt szükség.

2008. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!