Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbével lehetek majd...

Ilyen görbével lehetek majd terhes? Még van 9 napom mensziig, de olyan fura a görbém. Nem megy fel a hőm, vagy pár fokkal már elég, ha felmegy?

Figyelt kérdés

A ciklus.hu rosszul húzta be a peteérésem, mert ovu teszt máj 16-án volt pozitív. Utána lement a hőm, de utána nem ment fel jelentősen, és nem értem miért? Ez az első hónap, hogy vezetem a görbét. Lehet nekem nem megy fel egyébként sem magasabbra, vagy valami gond lehet? utalhat progeszteron hiányra?

[link]


2011. máj. 21. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jó a linked:(
2011. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez most már jó. Köszönöm

2011. máj. 21. 12:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt peteérésed.
2011. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért volt pozitív az ovu teszt? Ezt nem értem. Figyeltem a nyáktermelődést is, az is rendben volt. Nem hiszem, hogy ne volt peteérésem, inkább azt gondolom, hogy utána történt valami.
2011. máj. 21. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:

De egyértelműen volt pozitív?

Mert nekem is hasonló a görbém a tiedhez és már 3x volt olyan a tesztem, hogy rá lehetett volna fogni, hogy pozitív, de aztán a görbémből látszik, hogy nem.

2011. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből a görbéből még sok minden lehet, mert még csak 4. dpo-n vagy.

Nekem is előfordult már, hogy a luteális szakasz iylen laposan indult (aztán pár nap múlva feljebb ment), mégis volt peteérésem. Még van bő 9 napod, addig sokat változhat a hőd. Ennyiből még nem lehet megmondani, hogy terhes vagy-e.

2011. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A tesztem olyan pozitív volt, hogy a control vonal volt halványabb, de csak egyetlen napon a többin halvány volt.

Most próbálkozunk mág csak 2 hónapja. Inkább nekem a progi szintem gyanús. Viszont most olvastam, hogy 5 óra alvás után kellene a hőt mérni. Na nekem ilyen már régen nem volt. Lányomnak jön a foga és nem alszik jól. Lehet azért is ilyen fura a görbém, mert úgy mérem, hogy nem alszom szinte semmi, csak éjjel forgolódom? vagy ez nem lehet befolyásoló tényező? Köszönöm a válaszokat:)

2011. máj. 22. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem volt még peteérésed. Én mondjuk a hőnek jobban hiszek, mert az ovuteszt csak azt mutatja,hogy elindult a folyamat, de azt hogy megreped a tüsző azt nem. Barátnőmnek pozi ovuteszteknél kiderült,hogy nincs peteérése!

Az meg,hogy forgolódsz inkább emelné a hőt, neked meg alacsony!

2011. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval, attól max. magasabb lenne a hőd, de neked alacsony.
2011. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt gond a peteéréssel,de akkor elmegyk dokihoz. Egyébként nekem az előző terhességemnél sem ment fel a hőm, érdekes módon. Ott nem mértem folyamatosan, csak amikor már nem jött meg, mert azt hittem beteg vagyok, akkor volt 36,6 körül. Már azt is láznak éreztem. Na, de majd a doki megmondja jövő hónapban remélem, hogy miért vagyok ilyen defektes a hővel:)
2011. máj. 23. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!