Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen időpontban és melyik...

Milyen időpontban és melyik napon lehet lehet hívni Dr. Maczó Norbert magánrendelési számát? Békéscsabán nőgyógyász.

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Na hallod barátnőm nála szült,de fogalmam nincs. Bocsi.
2009. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egyáltalán van magánrendelése?
2009. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen van magánrendelése!A kórházban szerdán és pénteken.De már kinyomoztam a számát.Érdekel?

2009. márc. 26. 08:13
 4/10 anonim válasza:
Mennyit kell nála fizetni egy vizsgálatért? Biztosan nem csak szakrendelést tart? Mióta van magánrendelése? Pár hónapja? Mettől meddig rendel?
2009. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Én eddig 1x voltam nála, mert orvost váltottam 18 hetesen és Őt választottam. A Borost hagytam ott miatta. 4000Ft volt nála a magánrendelés.Szerintem már jó ideje van magán praxisa nem hiszem, hogy csak pár hónapja.15h-tól rendel hogy pontosan meddig azt nem tudom de mi 17h körül voltunk nála és még utánunk is jöttek emberek.Ott rendel ahol a nőgyógyászati szakrendelés van. (Tüdőszűrő mellett) Tel. szám (nem a dokival beszélsz) 06-70-64-60-860 10h-14h között érdemes hívni. Remélem tudtam segíteni?

Szia!

2009. márc. 27. 11:10
 6/10 anonim válasza:
Valamikor én is hozzá jártam, mert kedves volt, de nem tudnék mást mi többet mondani, vmi kiemelkedőt. Én úgy gondolom, hogy az említett Boros doktornak komoly szakmai tekintélye van, hiszen régóta dolgozik ebben a szakmában. Miért hagytad ott miatta? Olcsóbb?
2009. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem az anyagi dolgok miatt hagytam ott Borost.Ez a legkevesebb ha egy babáról van szó.Igaz jó neve van a szakmában,de mégsem kaptam meg tőle azt amit szerettem volna.Tavaly volt 1 missed ab-m.Amikor másodjára teherbe estem rögtön rohantunk Boroshoz, aki 3 héten keresztül csinált UH-t,hogy jól fejlődik-e a baba?7 hetesen deformált petezsákot látott és nem volt szívhang és mintha az embrió eltűnt volna mert nem látta.Elküldött műtétre, amit 1 hét elteltével vállaltam,mert pont szilveszterkor kellett volna befeküdnöm és azt nem akartam.Műtét előtt csináltak UH-t,kiderült van magzat,szívhang és teljesen normálisan fejlődik.Gondolhatod mit éreztem!?Vissza mentem Boroshoz csinált UH-t és tényleg volt baba.11 hetesen megcsinálta a kötelező UH-t és utána hiába mentem hozzá havonta (táppénzes javaslatért) nem vizsgált meg.Nem volt UH még úgy sem,hogy kértem.Azt mondta szerinte jól fejlődik a terhességem.És ezt vajon miből látta? A szememből?Én nem ezt vártam ennyi "herce-hurca" után.És azt hiszem ha már fizetek valamiért és kérek valamit akkor azt csinálja meg.Persze lehet én fújom fel a dolgot, de aggódom és engem is meglehet érteni.8 hétig úgy voltam,hogy orvos rám sem nézett én mást gondoltam a magánorvoslásról.

De ez a magánvéleményem és tapasztalatom.

Te is kismama vagy?Vagy csak tervbe van véve?

2009. márc. 27. 14:37
 8/10 anonim válasza:

Nekem középidős terhességem volt, mikor már nem lehetett észre nem venni, hogy már nem él a baba. Azt mondta több orvos kollégája, hogy sajnos nem vette észre, hogy oltári baj van, mert ezt már 14 hetes korában egyértelműen lehetett volna látni az eredmények alapján. (4 orvos - ebből 2 prof.) Sajnos megtörtént.

Én Szeberényi doktorra esküdnék... ő a meddőségi spec. és nem hiába, hidd el, a problémás terhesekkel nagyon-nagyon körültekintő és hallottam, hogy elképesztő, hogy mit meg nem tesz értük szakmailag. Neki is biztató a szempárja van, ha szükség lesz rá-:).

2009. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom a történteket.Remélem a későbbiekben minden rendben lesz veled illetve veletek. Köszönöm az orvosajánlást.

Minden jót kívánok!

Szia!

2009. márc. 27. 15:17
 10/10 anonim válasza:
Szia!
2009. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!