Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ahogy itt ülök a gép előtt...

Ahogy itt ülök a gép előtt nem bírok magammal mert fájdogál folyamatosan a hasam alja, és olyan kellemetlen érzés. Mitől lehet? Még van 5-6 napom a nem vártig.

Figyelt kérdés

A párom már nem bír magával szeretne szeretkezni velem de nem tudok vele mert akkor meg nagyon fáj , a méh körül és a hasam alja.

Szerintetek mitől van?

Dohányzok és ma először szédültem a cigitől pedig 9. éve szívom sajna :-(.

Segítsetek.


2009. márc. 14. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
én is kb csütörtökre nem várom.nekem nem érzékenyek a melleim,viszont jó nagyok lettek :-) és nekem is fáj a hasam,de nem úgy,mint mensi előtt szokott...te mikor tesztelsz?én sajnálom bárki bármit mond,sztem kedden,mert nem bírom ki..amúgy néha rám tör émelygés is..a férjemnek még nem mondm,csak ha a kezembe lesz a pozitív teszt.viszont nem érti miért nem kívánom...nekem sem jó most a szex...
2009. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!