Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 nap egymás után elfelejte...

Ha 2 nap egymás után elfelejtem bevenni a tablettát az elsőhéten, és utána pótolom (3adnap), de közben volt szexuális kapcsolatom, mennyi az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
hát van rá...
2009. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Akkor szívhatsz, mivel kieg. védekezés kellett volna! Hogy lehet elfelejteni??? Basszus...nem értem. Minek van a telefonon emlékeztető??? Miért olyan nehéz beállítani, hogy minden nap pontosan bevedd, hogy ne eshess teherbe. Ne lepődj meg, ha 1x terhes leszel, ha ilyen felelőtlen vagy!
2009. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Igazából tippelhetnénk százalékokat, de nem igazán van sok értelme. A Te szempontodból a 0,0001 % is pontosan 100 % lesz.
2009. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
17%
Dugj még, hátha jobb lesz.
2009. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, igazság szerint még örülnék is neki,csak nem mostanra terveztük, 3éve 1et sem felejtettem el bevenni,csakmost igy alakult... tudom felelőtlenség.
2009. márc. 14. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Egymás utáni kihagyott kettőt pótoltad harmadnak? :D Szóval harmadik nap 1 tabi helyett 3at vettél be? Érdekes...
2009. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez igaz,hogy utána felesleges már pótolni. De amúgy nekem is előfordult hogy elfelejtettem bevenni, és aki ezen annyira ki volt akadva, hidd el simán el lehet felejteni (nem mindenki él a telefonjával együtt). Nekem soha nem volt belőle semmi bajom, de ha abba belegondolsz, hogy vannak akik a gyógyszer mellett esnek teherbe.. akkor igencsak van rá esély.
2009. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell bántani szegényt , ti még soha nem hibáztatok???????????????!!!!!!

Én is felejtettem már el bevenni pedig nekem az emlékeztető a telen minden nap csörgött , ne adj mások rosszindulatú szavára , nem is értem ezek az emberek minek válaszolnak erre a kérdések mikor tök bunkók , pedig ők sem istenek , higgyétek el ha esetleg babás is lesz a leányzó tudni fogja ő anélkül is hogy felelőtlen volt hogy itt bántjátok , és ha évek óta szedi nem hinném hogy nagy baj lesz belőle , de ha mégis vállalni fogja a következményeit , a nem kívánt terhesség nem bűn ....

2009. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Engem is inkább a leszidó hozzászólás háborít fel. Szedi a tablettát, tehát nem felelőtlen, csak elfelejtette bevenni. Én nov.-ben azért hagytam abba a tabiszedését, mert a változatos munkarend, amiben dolgozom annyira összezavart, a testemet is és úgy látszik a memóriámat is, hogy állandóan elfelejtettem bevenni, vagy ha már bevettem, elfelejtettem, hogy bevettem-e már. Játszani nem szabad a ciklussal és meg is érezte a testem, szóval abbahagytam a szedését. Ennek ellenére nálam nem történt semmi baj, nem lettem terhes a kihagyott szemek után. Nem tartom magam felelőtlennek azért, mert fáradt voltam állandóan és a memóriám cserbenhagyott és a kérdés kiírója sem felelőtlen szerintem. A fikázó pedig egy bunkó és nincs benne semmi tolerancia másokkal szemben.
2009. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
36%
Jah, most mi a fa**nak kell bántani? Ha dugjon még, ha kell neki :)
2009. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!