Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm, valami...

Késik a menstruációm, valami nyilal a hasamba, fáj a derekam, felfázás v terhesség?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk. Nekem a menstruációm elég későn jött meg 16 évesen. Eddig mindig 24-25 napra jött meg sose késett. Most viszont 4 napja késik de fáj a hasam, vizes-barnás folyásom van, fáj a combom és a hasam. Nem feküdtünk még le csak játszadoztunk, sokan írták hogy úgy nem eshetek teherbe hogy a nemi szervével izgatja az én csiklóm, külső részt de félek.. igaz nem lettem terhes?
2009. márc. 15. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:
* mert járkáltam mezitláb, most pisiltem és fáj a hasam kicsit. A ciklusom 10-12. napján véresen pecsételtem.
2009. márc. 15. 11:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ovuláltál amikor volt a pecsételés, valószínűleg. Akkor játszadoztatok? Mert a körül a nap körül voltál a legtermékenyebb. De nem valószínű hogy terhes vagy. Viszont ha annyira izgulsz miért nem csinálsz egy tesztet? Dm-ben, Rosszmanban, Tescoban, Coraban is lehet venni már akár 500-ft-ért is.
2009. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem játszadoztunk. Ennyitől igaz nem eshettem teherbe?
2009. márc. 15. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem-nem! 99 %, hogy nem estél teherbe! De azért csinálj egy tesztet, csak hogy megnyugodj, és ha még pár napig nem jön meg azért menj el dokihoz. De az is lehet hogy annyira idegeskedsz, hogy azért késik! úgyhogy nyugi!!!!!
2009. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké csak nem akarok terhes lenni és hú..
2009. márc. 15. 12:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes, nyugi.
2009. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most megnyugodtam, remélem megjön!
2009. márc. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!