Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ihatok palástfűteát a ciklusom...

Ihatok palástfűteát a ciklusom második felébe ha előtte nem ittam cickafarkfű teát? A menszeszem nem rendszeres és szerintem p. érésem sincs. Vagy várjam meg a következő ciklusomat és onnan kezdjem el inni a teákat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
nyugodtan ihatod én is ugy kezdtem 2 szer ittam a palástfü teát egyszer a cickafarkot mert palástfüvel kezdtem és 5 heets terhes vagyok ma voltam dokimnál is ma.tovább iszom a palástfü teát mert abban is segit hogy ne vetéljek el.6 honapot kellett várni a babora de ha el kezdtem volna hamarabb inni a teát akkor lehet hogy hamarabb teherbe estem volna.nyugodtan kezd el pétöl inni a palástfü teát aztán menszesz elsö napjátol cickafarkot péig.izesitheted citrommal mézzel ugy iszom én is.
2009. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!