Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés utáni első menszesz...

Vetélés utáni első menszesz után lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
Barátnőm,és én is elvetéltünk áprilisban.Barátnőm tegnap volt a kontroll vizsgálaton,már megjött az első menszesze,minden rendben volt.Kérdezte a dokit,mikor lehet újra próbálkozni?A doki azt mondta,akár azonnal is...Azt is mondta neki,hogy ma már nem kezelik annyira tragikusan a korai vetélést,mint rég.Ti mit gondoltok erről?
2011. máj. 24. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a doki elsőnek 3 hónapot mondott (10 hetes volt), majd 6. hétben spontán vetélés- műtét nélkül-, akkor meg azt, hogy nincs akadálya. A vetélés utáni 2. hónapban már terhes maradtam.
2011. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nekem most a napokban volt vetélésem nekem is korai, kb 5-6 hetes lehetett a picurka... :( nekem is azt mondta a doki h ha ugy érezzük akár azonnal folytathatjuk a probálkozást. Én szerencsére jol kitisztultam ezért nincs akadálya a további probálkozásnak. Remélem nem lesz ilyen többet....Ha elmulik a vérzésem mi tovább folytatjuk....remélem sikerül....
2011. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét után azt mondta a doki, hogy várjunk 3 hónapot(9 hetes volt), de tulajdonképpen annak sincs akadálya, hogy rögtön próbálkozzunk.Mi úgy döntöttünk, hogy belevágunk:-)
2011. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs szükség gyógyszerre, hogy kitisztulj, mert magától kitisztultál rendesen, akkor azonnal.
2011. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minél idősebb terhességnél vetél valaki, annál több időt mondanak a szünetre. Egyébként valóban több idő is kell a szervezetnek a regenerálódáshoz. A másik dolog, hogy akár az első rendes menstruáció után is el lehet kezdeni próbálkozni, hiszen ha jönni akar, akkor jönni is fog.
2011. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes voltam és 3 hét múlva a kontrollon a doki már azt mondta hogy nem kell védekezni
2011. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 4-5 hetes voltam,azt mondta a doki,amikor megállt a fejlődésben a baba...Biztosan lehet benne valami,ha több orvos is ezt mondja.Én is jól vagyok,szerencsére pár nap alatt elmúlt a műtét utáni vérezgetés(nem volt sok),és a hasam sem fájt.Köszönöm a hozzászólásokat.És mindenkinek sok sikert,és gyönyörű,egészséges babócákat kívánok!!!!!
2011. máj. 24. 13:26
 8/9 agleh ***** válasza:
Miért kell megvárni vetélés után az első menstruációt? Nekem 10 hét telt el azóta és még semmi. Az orvos azt mondta a tegnapi uh- n hogy minden rendben vastag a nyálkahátya 13 mm vagyis hamarosan megjön. Remélem is mert már nagyon szeretnénk próbálkozni!!!!!
2011. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 agleh ***** válasza:
Lehet, hogy amíg nem jön meg az első mensi addig nem is fogamzóképes a szervezet? Én 12 hetesen vetéltem el (imperfect vetélés műtéti befejezéssel) Fáj a lelkem...
2011. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!