Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek a terhesség legegyértel...

Melyek a terhesség legegyértelműbb jelei? A mensi kimaradás után. Tudom, hogy mindenkinél más, de próbálom magam beazonosítani.

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
2 csíkos teszt
2011. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi tünetem volt, hogy iszonyatosan feszültek a melleim.

Más tünetek csak később jöttek (de még az elején): fáradékony lettem, sokat aludtam, szurkált a pocakom alul, és utáltam az erős szagokat.

2011. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Görcsölés a nemvárt előtt 1 nappal? Mennyire van még esélyem, tesztelni még sztem nem érné meg...
2011. máj. 25. 10:07
 4/16 anonim ***** válasza:

Bármi lehet ebből. Bár így elsőre én annyira jónak nem mondanám,hogy a nemvárt előtt görcsölsz! Persze sokaknak ugyanolyan érzésük,mint mensikor! Nekem máshogy feszült a mellem. Illetve, nekem soha sem feszült mensi előtt, de most igen. Ezért is csináltam már előtte tesztet. Nekem mensi előtt már 5 nappal kimutatta!:)


10hkm

2011. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés, heves szívdobogás, és rengeteget jártam pisilni. Ezek voltak a legelső jelek, akkor még nem tudtam biztosra.
2011. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A ma reggeli kávé után én is émelyegtem és úgy dobogott a szívem, mintha ki akarna ugrani, de ilyen még sosem volt...Talán még van remény! Ha holnap nem jön meg, akkor tesztelek egyet!:)
2011. máj. 25. 10:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt előtt pár nappal mindjárt megjön érzés! 6ik héttől hányinger!
2011. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz tesztet légyszi írd meg mi lett.Szorítok!Nagyon kiváncsi vagyok
2011. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én tegnapra nem vártam, azóta nem jött meg, de most sajnos "barnáztam", amit csak a wc papíron vettem észre, fuccs ennek a hónapnak is. Egyébként most később kezdett fájni a mellem és az alhasam nyomni, de látom már, hogy ez nem jelent lópikulát sem. Valójában nem szabadna görcsölni és türelmetlenkedni, de annyira nehéz nem megállni és óránkét nem nézegetni a gyk.-t hogy talán más is kezdett így egy sikeres terhességet :)

Szóval én menstruálni fogok, ebben 99,9%-ban biztos vagyok. És neked milyen "tünetek" vannak?

2011. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem feszült a mellem, nem volt hányingerem, nem hánytam, nem émelyegtem, nem volt semmi, ami arra utalt volna, hogy baba lenne. A kimaradt menstruációmon kívül. Másfél éves a kislányom...
2011. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!