Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bizonyosségot nyer a...

Ha bizonyosségot nyer a terhesség kb 3.5 hét után, akkor annak mik a teendői? A terhesség elején melyek azok a dologok, amiket ilyenkor csinálhat egy nő, ha nem dolgozik még (általánosságba kérdezem)? Kb az 5-6 hónapban kezd már látszani a poci?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy én, mint 1 maximum 1.5 hónapos terhes miket csinálhatok otthon a könyebb házimunkák mellett, tehát a túlzott terhelés kizárva!

Na ezt most jól megfogalmaztam, de bízom benne, hogy érthető volt.


2008. febr. 19. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi gond akkor mindent csinálhatsz amit eddig. Emelést ne!!! Én pl. veszélyeztetett vagyok, és ennek ellenére fokozatosan miután "letelt" a veszélyes zóna (12 hét) apránként elkezdtem mindent csinálni( ez alatt a házimunkákat értem). Mosok, vasalok, főzök, porszívózok.. mindent. Sőt még a boltba is lemegyek, de max 1 kilónyi árut hozok. A biciklizést felejtsd el, ha lehet, én valahol olvastam, hogy az első 3 hónapban nem tanácsos.

A pocaknövés egyénileg változó. Nekem a 14-15ik hét környékén kezdett nőni. Van aki azt mondja hogy nagy a pocim, van aki kicsinek találja, nyílván mindenki a magáéhopz méri.

Sok erőt!

23 hetes kismama

2008. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ultrahang vagy terhesteszt mi mutatta ki?

És miért gyanakodtál,mi volt furcsa?

Én most nem tom mi van de lehet baba furi volt az utolsó mensim!!

Írj nekem kérlek ide kommentbe!!!

Előre is köszönöm!!

2008. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából én arra voltam most kíváncsi,hogy ha hirtelen bebizonyosodna a terhsességem akár teszt akár ulrtahang alapján, én mint leendő anyuka mit csinálhatok az első hónapokban és mi az mait egyáltalán nem csinálhatok?
2008. febr. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!