Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma vizsgálatra orvosi...

Sperma vizsgálatra orvosi beutaló szükséges, vagy hogyan zajlik ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már ez a 11. hónapunk, ha most sem jön a babó, akkor a kivizsgálások sorát ezzel szeretnénk kezdeni.Mi a menete?
2009. márc. 17. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A Nőgyógyász ad beutalót a sperma vizsgálatra. Nálunk (mivel nem messze lakunk az SZTK-tól), adtak egy kis tégelyt, haza vittem, abba bele kell "rakni" a kiskatonákat, és uzsgyi vissza Velük gyorsan a laborba. Azt nem is tudom már, hogy mennyi idő múlva lett eredmény, de nem kell sokat várni az biztos. Remélem segíthettem. Sok sikert Nektek!
2009. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! A férjem attól tartott, hogy ott kell "kivarázsolnia" magából, de mivel mi is közel lakunk az SZTK-hoz, biztos megengedik neki, hogy itthon végezze el a "műveltet"...:))
2009. márc. 17. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi magánrendelésre mentünk, nem kellett beutaló, csak időpontot kértünk. Vittem tiszta tégelyben anyagot, azt a doki azonnal megvizsgálta és rögtön volt eredmény. 5 ezer volt a spermavizsgálat és 3 ezer a vizsgálat, mert azt mondta a doki, hogy fizikai vizsgálat is feltétlenül kell.
2009. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezzel kellett kezdeni a vizsgálatokat. Időpontot kértünk az andrológiára ott mondták 5 nap 'önmegtartóztatás' szükséges a valós eredményhez. Elment a férjem megvizsgálta a főorvos úr, UH-okat is készített majd ezután volt a 'mintavétel'. A vizsgálatoknak azonnal lett eredménye a sperma vizsgálatnak 2-3 nap múlva. Szerencsére vele minden rendben volt.
2009. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bárcsak végre sikerülne és ne lenne erre szükség...

Köszönöm a válaszokat!:)

2009. márc. 18. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!