Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bal oldali petefészek eltávolí...

Bal oldali petefészek eltávolítás után - normál menstruáció mellett - maradhatok - e terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Ismeretségi körömben két lány van akinek egy petefészke van. Az egyiküknek mind két gyereke kb. ugyanolyan gyorsan összejött mint bárki másnak. A másikuk az első gyerkőcre több mint egy évet várt, a második gyereknél bekalkulálták azt is, hogy várhatóan az sem jön rögtön. Ők voltak a legjobban meglepődve, amikor kiderült, hogy elsőre sikerült. Tehát még azt sem lehet igazán mondani, hogy sokkal nehezebb így teherbe esni, mint normál esetben.
2009. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem miért ne?Találkoztam olyan nővel,akinek méhen kívüli terhesség miatt az egyik oldali petefészkét eltávolították és uténa nem sokkal ismét teherbe esett.

A terhesség megtartásában főleg hormonok játszanak szerepet és az a fontos, hogy elegendő mennyiségben legyenek jelen a szervezetben, függetlenül attól, hogy két vagy egy petefészed van.Az a lényeg, hogy az normélisan működjön!

Sok sikert!

2009. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is sikerült. 1 éve volt a műtétem, 4 hónap próbálkozás után sikerült, lassan 12 hetes leszek! :)
2014. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!