Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Fogamzásgátlót...

Terhes vagyok? Fogamzásgátlót szedtem 8 hónapig abbahagytam mert szeretnék kisbabát.

Figyelt kérdés
Most már 8 hónapja nem jött meg lassan 9 de az orvos ajánlotta hogy várjunk 2 hónapot és mennyek vérvételre mert ö meg tudja inditani a menszimet gyogyszerrel de akkor nem fogjug megtudni mi a bajom.De kb 1.5 hete nagyon fájnak a melleim föoeg a mellbimbóim nagyon feszülnek. Olyan érzésem van hogy mindjárt megjön görcsölök is. Mi lehete ez? Lehetséges hogy jön a baba???
2011. jún. 6. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet!

Lehet, hogy terhes vagy, de az is lehet, hogy a hormonjaid rendetlenkednek!!

Majd írd meg mi újság! :)

2011. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy már helyreállt a hormonháztartásod, és sikerülhetett a baba. De lehet, hogy csak egyszerűen végre megjön a mensesed magától, az előtte lévő napokban én sokszor érzem azt, amit te. A legbiztosabb, ha elmész vérvételre, ott kiderül az is, ha gond van, és az is, ha baba.

Drukkolok, hogy az utóbbi legyen!

2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2011. jún. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!