Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek-e a terhesség jelei?...

Lehetnek-e a terhesség jelei? Hányinger, has szúrkálás, ízek változása.

Figyelt kérdés
8 hónapja nem szedek gyógyszert, a párommal szeretnénk kisbabát,próbálkozunk is .... a mai napon nem pár csepp hanem mondhatni "erős" barna folyásom volt,de már pár nappal ezelőtt is volt pár csepp... az előző mensim első napja: május 13. volt,június 11-kor kellene megjönnie...néha szúrkálást érzek a hasamban...ami érdekes,hogy már több mint 8 hónapja ugyanazt a capuccinot iszom egy kávéautomatából és mégis kb. 2 hete kókusz ízűnek és "szagunak" érzem... Pedig a párom szerint aki ugyanazt itta eddig sem izben sem illatban nem változott...néha ingerlékenyebb vagyok a kelleténél is... vannak olyan napok mikor olyan mintha meg akarna jönni... szerintetek ez akár a terhesség jelei is lehetnek???kb. 5 napja teszteltem,az negatív lett... mikor teszteljek legközelebb...kérlek segítsetek
2011. jún. 6. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezek lehetnek a terhesség jelei, nekem napokig gyömbéres süti-illat volt az orromban. Esetleg nem jársz többet wc-re? Tesztelj aznap, amikor meg kell jönnie.
2011. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
többet járok wcre de nem olyan sokkal többet... :)
2011. jún. 6. 21:33
 3/8 A kérdező kommentje:
És volt barna folyásod is?vagy más jelei a terhességednek?
2011. jún. 6. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat, hogy terhes vagy. Legközelebb akkor tesztelj, amikor meg kéne jönnie, a legérzékenyebb teszttel. Drukkolok!
2011. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 5 nappal ezelőtti teszt még nagyon korai volt. És a kávés tünet is korai még szerintem. Hétvégén tesztelj.
2011. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem várt előtt 1-2 nappal már tesztelhetsz. veszteni nem vesztessz vele, mert abból még lehet + ha véletlen - lenne! de szerintem lehet terhesség?
2011. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) ti milyen tesztet ajánlanátok? ami már kimutatja akár a pár hetes terhességet is...
2011. jún. 7. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem a Lilly teszt nagyon megbízható.én a nemvárt napján teszteltem és egyből kimutatta hogy terhes vagyok.ez a teszt Rossmannban és Tescoban is kapható.35 hetes kismama
2011. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!