Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után hány nappal...

Az aktus után hány nappal mutatható ki először terhességi tesztel, hogy van-e valami vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

10-12 nap után, van aki már a 8-9-en pozitívat tesztel, de ritka és ha ilyenkor még negatív, akkor meg kell ismételni.

Én a 15. nap teszteltem pozitívat.

2011. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
kb 2 hét
2011. jún. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem csak az elmaradt menzi után 2nappal lett pozitív.Menzi előtti nap még nem mutatta ki.egyénfüggő
2011. jún. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

HCG a beágyazódástól kezdve kezd termelődni kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még kell 1-2 nap, mire kimutatható lesz.

Az ovuláció után 8-9 nappal érdemes legkorábban nekikezdeni a tesztelésnek.

2011. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
A beágyazódást követően 10 nappal. A beágyazódás, azonban lehet, hogy csak az aktus után 4 nappal történik meg - ha megtörténik.Szóval én mindenféleképpen várnék a teszteléssel a nemvárt napjáig.
2011. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A beágyazódás a peteérés után kb. 8 nappal van, a teszt pedig a beágyazódás után leghamarabb 2-3 nappal lesz pozitív. De nyilván egyénfüggő, van, akinél 1-2 nappal hamarabb lezajlik a beágyazódás, így hamarabb is kimutatja, más meg később. Viszont a nemvárt idejében már elég nagy pontossággal kimutatható, persze itt is tisztelet a kivételnek. Nekem az ovu utáni 11. napon lett pozi, húgomnak meg a 14. napon:)
2011. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok nekem is lenne ehez egy hülye kèrdèsem nekem multhèten kellet volna hogy megjöjön ès ehelyet barnás vèrzèsem volt szerdán kezdodot ès vasarnapra lett vège de mindig nagyon kicsi mennyisègbe mikor èrdemes tesztet csinálni hogy az vagyok vagy sem ? Előre köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!