Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! ET+7 napon volt...

Lombikosok! ET+7 napon volt már aki tesztelni kezdett, és pozitív lett? Akár nagyon halovány is? Vagy melyik volt a legkorábbi nap?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 16:51
 1/3 anonim válasza:

Nekünk 9-én volt az ET és 18-án teszteltem. Akkor már szépen kiszinezte a kisfiam a tesztet. :)

Szorítok nagyon!

2011. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:
Nem a transzfer napja számít! A petesejt leszívás és megtermékenyítés napja számít, mert van, mikor 2 nap után visszateszik, van mikor 5 nap után, így ugye 3 nap eltérés van a transzferben, de az embrió kora számít! Tehát, megtermékenyítés után 2 héttel tutira mutatja az eredményt.
2011. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Et + 10 nap múlva mertem tesztelni, akkor már nem bírtam tovább és pozitív lett, nem is halványan. De elhinni csak a vérvétel után tudtam.
2011. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!