Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a Facelle...

Tapasztalatok a Facelle rossmanos terhességi tesztelt kapcsolatban?

Figyelt kérdés
3-4 napja késik a menzim, de a teszt negatív lett. Amúgy szent meggyőződésem volt, hogy terhes vagyok. Picit émelygek és van egy kis belső "feszültségem"(nem tudom leírni pontosan, hogy milyen az érzés). Semmi menzi érzésem nincs, néha szurkál picit a hasam és a méhszájam is alig elérhető, zárt és kemény. Nem értem. Túl olcsó és gagyi a teszt? Vagy már tuti, hogy nem vagyok terhes? Járt valaki hasonló cipőben?
2011. jún. 10. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 21. napon nagyon halvány pozitívat teszteltem vele és a 27.napon meg egyértelmű pozitívat. Ma a 32.napomon vagyok egy kicsit barnázok és ezért ma megyek dokihoz.
2011. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában 10-ből 2-3 mindig hibás.

Én is pontosan így voltam a múlt hónapban. Nem jött meg. Az érzés sem volt, hogy most meg fog jönni. Nekem idén már egy kicsit rendszeresebb a ciklusom, kb. 29 napos. Először a 33. napon aztán a 41. napon csináltam tesztet. 2 hét múlva már a következő menstruáció volt esedékes, és inkább elmentem orvoshoz, ahol megállapította, hogy sajnos Női infertilitás, azaz női sterilitást, vagy máshogyan fogalmazva nem működik megfelelően a petefészek, és ez által nincs rendszeres menstruáció, peteérés. Elvileg gyenge stádiumú nálam a dolog, szóval helyre hozható!

Reméljük, hogy nálad ennyire azért nincsen komoly probléma, és inkább egy ciklus zavarnak tudható be a dolog.

2011. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mensi kimaradása előtt mutatta! Szóval szerintem jó teszt! Szerintem 4 nap késés után már legalább egy halvány pozit kellett volna produkálnod.

De vegyél másikat, ha az is negatív,akkor nem vagy terhes.

Ezek a tünetek meg olyanok,hogy be is lehet képzelni. Nekem semmi nem volt, mégis terhes vagyok!

2011. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!