Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Vitagyn C hüvelykrém bevált...

A Vitagyn C hüvelykrém bevált valakinek?

Figyelt kérdés

Visszatérő fertőzések megelőzésére szeretném használni (havonta egyszer sikerül vmit összeszednem, mindig megyek dokihoz, ír fel kúpot, amitől jobb lesz, aztán minden kezdődik elölről). Emellett babát is tervezünk a férjemmel, így arra lennék kíváncsi, hogy a Vitagyn használata mennyire befolyásolja a teherbeesést, mert az ugye savas kémhatású, a sperma viszont lúgos, és félek, hogy a krém kinyírná a kisfickókat...

Aki volt hasonló helyzetben, kérem válaszoljon:)

Köszi


2011. jún. 10. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bocs az offért,de engem is érdekelne ez a krém.igaz mi még nem tervezzük a tesót,de nekem is folyton visszatér a nyavajám.hatásos?
2011. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én már használtam a Vitagyn C-t -a nőgyógyászom javasolta- mert nekem is hasonló bajom volt (mármint ez a visszatérő fertőzés). Nálam nagyon bevált, már 8 hónapja nem újult ki a fertőzés. Most a nyári hónapokban heti kétszer használom, mert ilyenkor strandolok, és nem szeretném, ha megint kiújulna.

Attól, hogy savas, ne félj, hiszen az egészséges hüvely is savas. Éppen ezért igyekeznek annyira a spermiumok a hüvelyből a méh felé. Még a terhességi hüvelyi fertőzések kezelésére is lehet használni a Vitagynt, pont azért, hogy helyreállítsa a hüvelyflórát.

2011. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó, végre írt valaki:) Már kezdtem lemondani róla:) Köszönöm szépen, most már nyugodt szívvel fogom használni:)
2011. jún. 14. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én már nem szeretnék babát, öreg vagyok ahhoz.

Nekem is gyakori vendég. Teafaolajos tampon, volt hogy kefírbe mártottam a tampont, és ezt használtam.

Ideig rendbe hozta. Nem volt semmikellemetlen érzetem ott lent.

Ugy tudom pamutok a bugyik amiket hordok. Illatos nyalánkságok wc papír, tampon, intim kendő és pár dolgot se használok. Amitől szintén lehet gombázni. Csomó dolog kizárva.

Egy még gondolkodtat, ami nem hagy nyugodni. Azt is mondják a párunktól kapjuk el többnyire. Lehet hogy a nyálába / spermájába van valami anyaggal több amir érzékeny vagyok??

Gyakran visszatérő gombát, meg sajna napi szinten iszik sört, köze lehet hozzá?? Sörélesztővel van " telítódve "...

régóta keresem az " inditékokat ".

Kb azóta tér vissza gyakran azt tapasztalom.

2013. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h van összefüggés az élesztővel, mert a Candida gombadiétánál tilos enni! (ahogy cukrot, lisztet is)
2017. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem bevált gombás fertőzésre, 3 napig használtam, és elmúlt!
2017. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!