Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor biztonságos már orvoshoz...

Mikor biztonságos már orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

15 napja nem jött meg a menstruációm, 2 tesztem pozitív!

A melleim fájnak, semmi más jelem nincs!

Nem merek még orvoshoz menni, mert félek a hüvelyultrahangtól!

Tavaly októberben elvetéltem(nem a h.ultrahangtól), mégis félek nehogy baj legyen!


2007. jún. 29. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az orvosodat minnél elöbb keresd fel.

A hüvelyi uh-tól nem kell tartanod.A babának nem tudnak azzal ártani,de legala´bb az orvos megmondja,hogy méhen belüli,vagy kívüli,és milyen idös.

Vigyázz magadra,e´s gratula.

2007. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyi volt a jel, hogy nagyon érzékenyek voltak a melleim. Ha húzódozol a hüvelyi ultrahangól akkor mondd meg a dokinak, hogy nem szeretnéd. Nekem sem csináltak és meg tudták állapítani, hogy terhes vagyok. És azt is meg tudták mondani, hogy méhen belüli. Tehát ne félj elmondani az aggályaidat, és a kéréseidet. Ha úgy látod, hogy nem veszi figyelembe, akkor keress másik orvost.
2007. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért félsz a hüvelyi ultrhangtól. Nem fáj és a babának sem árt. De amikor én először mentem a dokihoz, akkor nem is csináltak, csak hasi ultrahangot. Abból is meg tudták állapítani, hogy milyen idős a babám, és hogy méhen belüli. De még egyszer mondom, ne félj.
2007. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan meg nem voltam babas de huvelyi ultrahanghoz volt szerencsem...nekem, nagyon fajt de muszaj volt vegigcsinalnom, mert kis cisztam nott a doki biztos akart lenni a dolgaban.

Szerintem egy orvos semmi olyat nem tesz, amibe nem egyezel bele. Sok szerencset a babukahoz...:o)

2007. júl. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Inkább kérdezd meg elötte a dokoi, hogy milyen ultrahangot szándékozik használni és ha nem tetszik a válasz még mindig dönthetsz másképpen! Én speciel most halok tőletek először a hüvelyi ultrahangról, nem is tudtam, hogy ilyen is létezik. 7hetes terhes vagyok 2-szer voltam dokinál egyszer csináltak hasi ultrahangot, ma megyek másodszor. Tehát nem mindenki használja szerintem a hüvelyultrahangot!
2007. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!