Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a ciklus 23. napján van...

Ha a ciklus 23. napján van beágyazódás a teszt elösször mikor mutatja ki hogy baba van?

Figyelt kérdés
Biztosan hány nap múlva (29 naposak a ciklusaim) korházi vizeletvizsgálatos tesztre mennék. hány nap késést várjak? volt beágyazódásos vérzésem vagyis egy napig barnáztam és votl 2 kis vérfolt a bugyimon és azóta semmi zárt a méhszájam hőm fentvan
2011. jún. 13. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt :) és a 27. napon már kimutatta -bár elég haloványan, de ott volt! :) másnap azért csináltam még egyett azon már jól látszott!
2011. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen én igazából megszerretném várni hogy késik e vagy sem
2011. jún. 13. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Első voltam :)

jaj, bocsi te kórházira mész - az is ki fogja mutatni!!!

azok érzékenyebbek mint a sima házi tesztek

2011. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászom mondta hogy ne költsek tesztekre náluk megcsinálják ingyen csak nem szeretnék fölöslegesen menni. Ha pozítív utána vennék egy tesztet hogy elrakjam emlékbe :) Neked a beágyazódásos várzás után hogy votl a ciklusod, volt vlaami hasszúrkád, vagy a méhszájadat figyelted hogy milyen? írnál nekem kicsit mert első ilyet éreztem és nem tudom mi várható
2011. jún. 13. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek mutatja ki ha késik! de van akinek korábban is,van akinek csak késés után. mikorra nem várod! szurkolok, majd írd meg mi lett!
2011. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tesztet én is eltettem emlékbe :)

Igen volt hasszúrkálás - elég kemények! a petefészkem táján éreztem - legtöbbször mikor tüsszentenem kellett, de volt olyan is hogy csak megfordultam az ágyban, vagy épp felkelltem belőle és akkor jött a nyilalás! volt ami több másodpercig eltartott mire ki tudtam egyenesedni. még most is van néha de már nem olyan sűrűn, ha meg érzem hogy tüsszögni kell akkor már görnyedek is össze úgy nem fáj nekem:) ja és nekem már rögtön mellfájással kezdődött! feszült mintha fel akarna robbani :) pár nap alatt meg elég szépen ki is gömbölyödött :)

2011. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A méhszájam meg zárva volt. tapintásra,mint amit írnak is kemény mint a porc az orrodelején :)
2011. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pénteken kéne vagy nemkéne megjönnie. hasszurkám az változó de inkább mikro hírtelen mozdulok akkor van, akkor majd írok hogy mi lett köszönök mindent
2011. jún. 13. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!