Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy csak endokrin...

Terhesség vagy csak endokrin probléma?

Figyelt kérdés

Van egy vérvételre váró endokrin probléma kivizsgálásom. Soha nem volt rendszeres a menstruációm, 35 napra, de inkább többre és késve jött meg mindig. 2010. októberében kimaradt, és azóta közel 20 kilót felszedtem. Februárban még megvolt, majd március és április kimaradt (áprilisban teszteltem és negatív lett!) majd május 27-én rendesen 6 napig megvolt. Közben 1 kosárméretet nőtt a mellem és a hasam felső része is bekeményedett.

Ez csak az endokrin probléma vagy esetleg terhesség?


Köszi előre is a válaszokat!


2011. jún. 13. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha negatív a teszted, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyél, a hízás miatt nőtt a melled is
2011. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pco vagy endokrin probléma
2011. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, a héten kell megjönnie és akkor mehetek vérvételre amire endokrinológus írt ki...

vagy érdemes lenne elmennem nőgyógyászhoz is vele?

2011. jún. 21. 14:00
 4/4 Manka68 ***** válasza:
Elég az endoddoki. Nődoki csak annyit moondana, hogy fogyjál le. De ha a hormonok okozzák a hízást, akkor hiába a fogyókűra, nem mennek le a kilók, vagy csak nagyon nehezen.
2011. jún. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!