Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok voltam méhnyakrák...

Csajok voltam méhnyakrák szűrésen, h kiderüljön h minden rendben van e, szerencsére nincs kóros elváltozás, de van egy kis hüvelyhámlásom valami CN1 ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk egy éve teherbe estem, de elment...azóta semmi!
2011. jún. 16. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
P-vel szokták jelölni, nem CN-el. De ha ugyanaz a számozás mint p-nél akkor nincs semmi ami miatt aggódnod kéne.
2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez az h eddig azt mondta p2...most meg h cn1-es hüvelyhámlásom van, de hogy ez mit takar....egészségügyis vagyok, de ez még nekem is magas!
2011. jún. 16. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
n sem vagyok okosabb, de mostanában engem is érdekel a téma, és pár nappal ezelőtt ezt találtam. Talán te is találsz benne magyarázatot. A lényeg, semmi komoly bajod nincs.
2011. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

bocsi, a lényeg lemaradt. :)

2011. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem CIN 1 nem? A CIN1 a cervicalis intraepithelialis neoplasia rövidítése - ennek az elváltozásnak az 1-es fokozata a legenyhébb, itt térnek el legkevésbé a sejtek a normálistól. Ez ugyanakkor kóros folyamatot jelent, részben emiatt történt a HPV tipizálás is és emiatt kontrollra is szükség lesz.
2011. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm és ezt mivel tudják gyógyítani? Hüvelykúpokkal? Befolyásolja a teherbeesést? Erre saajnos nem tért ki a dokim! Én meg bolond voltam és nem kérdeztem meg!
2011. jún. 18. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!