Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nemvárt menzeszig még bő...

Ha a nemvárt menzeszig még bő 1 hét van, tehát lehet beágyazódás környékén járok, akkor ebben az időben a méhszáj magasan vagy alacsonyan van? Mit lehet érezni? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a múlt hónapban beágyazódásos vérzésem volt már ilyenkor, de az előző terhességemnél az is csak a nem várt helyett jelentkezett, szóval már lehet, hogy érzel valamit, de ha nem az sem jelenti azt, hogy nem sikerült!
2009. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 1-2 tünetem van amit eddig nem tapasztaltam. Barnázás napok óta, és bal oldali petefészek szurkálás. Amúgy émelygés sem, és semmi egyéb tünetem nincs. Lehet nem is beágyazódás? A méhszáj helyéről nem tudsz valamit? A babát tervezők otthona.hu oldalt néztem, de ott nem írja le pontosan amit tudni szeretnék. Én elég alacsonyan érzem. Az meg elvileg nem jelent terhességet. De lehet ezután megy még föl?
2009. márc. 23. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom (habar sosem neztem meg magamnak), hogy ovulacio alatt a mehszaj magasan van es puha. Igy marad 3-tol akkar 7 napig is. Miutan az ovulacio elmult a mehszaj leereszkedik es kemenyebb lesz. Ha megtermekenyult a petesejt akkor a mehszaj nem ereszkedik le hanem magasan marad es bezarul. Ha magasan van akkor baba ha alacsonyan akkor mensi.
2009. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
első válaszló vagyok, én ehhez sajnos nem értek, de szerintem a tünetek inkább a babát támasztják alá, a méhszáj meg ahogyan a hő is egyénenként mást mutat....
2009. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!