Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki, aki most hétvégére...

Valaki, aki most hétvégére nem várja? Tünetek? Közérzet? Én nagyon izgulok, de csak vasárnap tesztelek!

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
igen kb én is akkora nem bár nem tudom mert később lett peteérésem tehát ahogy nézem szerintem én is hétvégére nem várom ,tünet nekem nem nagyon van csak krémes fehér folyás és ma gyengének érzem magam.És te?nekem ha pár napot késik csak akkor tesztelek,remélem nem jön meg:)és sikerül nekünk:)
2009. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vasárnapra nem várom. Én nem bírtam magammal és előttem ma egy tesztet persze negatív lett egyértelműen. Azért remélem megjelenik az a bizonyos 2. csík nekem is, bár ezek után kezdek kételkedni benne. :(
2009. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már volt egy terhességem 1 éve ami sajnos vetéléssel végződött és akkor rengeteg tünetem volt már a nemvárt napja előtt!!Egyértelműen tudtam, hogy babás vagyok.

Most semmi tünet!!De előzőleg már megkérdeztem és nem is törvényszerű, hogy bármit is érezzünk még most.Úgyhogy reménykedek!

A második válaszolónak:ne csüggedj, nagyon korai volt ez a teszt, még simán lehet pozitív! Mindannyiunknak azt kívánom hétvégére!!!:)

2009. márc. 24. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Van már 2-3 kérdés ebben a témában. Jó lenne, ha ezek együtt lennének valahogy:) Nincs valami fórum hely, ahol erről beszélhetnénk? /29-én esedékes a menzesz, de vannak tüneteim: aluszékonyság és tompa hasfájás/.
2009. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!