Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempőt keverhetem mézzel?...

Méhpempőt keverhetem mézzel? Most vettem be és bűn rossz íze van-meg voltak problémáim vele-tapasztaltak írnátok?

Figyelt kérdés

Most vettem be az első adagomat-tiszta termelői méhpempőt.

Olyan 1-2g-ot. Nyelv alá tettem, úgy próbáltam elszopogatni, de szinte egyből összekeveredett a nyállal-tök hányingerem lett tőle, de kitartottam:) Viszont a felgyülemlett nyálat lenyeltem. Így is felszívódott?


Nemtudom, hogy holnap képes leszek rá ugyanezt a műveletet megcsinálni:P ezért arra gondoltam, hogy mézzel összekeverem, és úgy szopogatom el. (1 kávéskanál mézzel) Szerintetek ez így lehetséges? Így is kifejti a hatását?e

Valamint nektek is ha beteszitek a nyelvetek alá bő "nyáladzást" csinál, vagy én csináltam valamit rosszul?


Bocsi a hülye kérdésért, de vannak itt tapasztaltabbak, akik elmondják nekem, hogy hogyan kell normálisan szedni.


Köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 24. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:

mézzel,kefirrel és túróval lehet keverni


www.mehpempo.hu

2011. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi-ezt jó tudni:)


De vajon a bő nyáladzás az normális? :P

2011. jún. 24. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, normális:) Az sem baj, hogy lenyelted, mert a gyomrodon keresztül is felszívódik. Ne aggódj.
2011. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uhh nagyon köszönöm, már azt hittem hogy rosszul működök :P
2011. jún. 24. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:

én olvastam utána, h ez a méhpempő igazábol a dolgozó méhek garatmirigy váladéka...tehát kb köpete....szóval mikor ezt elolvastam ugy döntöttem maradok a 400mg-os E-vitamiknnál a méhnyálkahártya védelmének érdekében:)))

s be is vált, 5hetes terhes vagyok

2011. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

gratulálok a picihez:)


Igen én is olvastam:)-de én már hónapok óta szedem az E-vitamint+homeos bogyókat és sajnos nem segítettek. Closyt kell holnaptól szednem, ami sajnos elvékonyítja a méhnyálkahártyát, ezért kell valamivel vastagítanom, és erre nagyon jó a méhpempő.

Ha a babára gondolok, akkor megteszek mindent azért, hogy mihamarabb összejöjjön, (mert már 1.5 éve próbálkozunk) még azt is, hogy elszopogatom a méhek undorító garatváladékát:D


.....de ajánlom, hogy mihamarabb hasson:D

2011. jún. 24. 11:17
 7/9 A kérdező kommentje:
jah és az e-vitamint fogom még ezek után, e mellett is szedni, csak én 200mg-os változatban:)
2011. jún. 24. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

nagyon szurkolok h sikerüljön!!!!

csak h biztassalak nekem az első clostis hónapomban jött most össze a kicsi, 5hetes vagyok. pco-s vagyok. nagyon jó kis szer, drukkolok h sikerüljön:)

2011. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon aranyos vagy! Visszaadtad nekem a rememényt:P Szedem is szorgalmasan:D


Boldog babavárást kívánok!!!

2011. jún. 27. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!