Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A XVII. ker-ben az SZTK-ba...

A XVII. ker-ben az SZTK-ba vagy a Medical Center-be érdemesebb nődokihoz menni? Kit ajánlanátok, mikor van rendelés?

Figyelt kérdés
Ma reggel megjött. Egy ideje már próbálkozunk, szeretném elkezdeni a kivizsgálásokat. Egyenlőre nem szeretnék magándokit, amíg van más lehetőség is.
2011. jún. 28. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak az SZTK-ról tudok nyilatkozni, ne várj túl sokat. Nagyon ki kell fognod ott egy jó orvos jó napját, hogy ne legyél utána csalódott.
2011. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyikkel sincs jó tapasztalatom. Életemben előszőr az SZTK-ban voltam nőgyógyásznál... 17 évesen és még szűzen. A megalázó szó nem kifejezés. Persze azóta cserélődhettek az orvosok, de mindegy. Nekem egy életre elvette a kedvem az ottani kivizsgálástól.

A Medical Centerben meg oda jutottam, hogy szó szerint feljelentettem a török orvost a magyar orvosi kamaránál annyira paraszt volt, az intézmény vezetőjével egyetemben. Úgyhogy oda sem megyek többet.


Amúgy nincsenek nagy igényeim, komolyan, de van egy határ, amit már nem tűrök.


Ha az ingyenesség miatt kérdezted ezt a két helyet, akkor sajnálom, hogy én csak rossz hírrel szolgálhattam.

Ha esetleg csak a közelben keresel valamit (még akár fizetőset is), akkor én legutóbb a Mátyásföldi klinikán voltam. Nem volt csalódás. Nem volt semmi extra szolgáltatás (értsd extra kedvesség, extra kényszer mosoly meg ilyenek), de kivizsgált alaposan, odafigyelt arra, amire felhívtam a figyelmet, bár nem tartozott volna bele a kivizsgálásba és türelmesen válaszolt minden (esetleg hülye) kérdésemre. Én tervezem, hogy legközelebb is oda megyek kivizsgálásra.

2011. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az SZTK-ba mész, a Toldihoz menj, velem ő nagyon rendes volt, amikor gombeszokat tenyésztettem :).
2011. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!