Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37napja volt utoljára mensim,...

37napja volt utoljára mensim, ma reggel görcsölt a hasam, azt hittem meg fog jönni, de barnás pecsételő vérzésem van és már nem görcsölök, lehet baba? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tesztelni tesztelhetsz már most is. Mondjuk én várnék egy napot, hogy beindul-e a vérzés!
2011. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm.Bár nekem már az furcsa volt,hogy évek óta már az első napomon is elég sok vérzés van.
2011. jún. 29. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ahogy az első válaszoló írja. Ha ez csak beágyazódásos barnázás, akkor holnapra nem nagyon lesz semmi, ha meg megjön, akkor meg is van a válasz. Holnap reggel ha nem jön meg, tesztelhetsz! Szurkolok, hogy baba legyen! :)
2011. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 29. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a menstruációm utáni 34. napon teszteltem ráadásul este és már akkor pozitív volt. Pedig egész délelőtt teljesen olyan érzésem volt, hogy nemsokára meg fog jönni és barnáztam is.A párom tanácsolta, hogy mégiscsak csináljunk egy tesztet, mert feltűnt neki, hogy este is megkívántam 1-2 falatot és máskor 6 után már nem eszek. Mostmár 8+3hetes kismama vagyok. Szóval saját tapasztalatom alapján már nyugodtan csinálhatod. Sok sikert!
2011. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem ma van a 35. nap, hétfőn teszteltem megvolt a második vonalka is, egész nap nézegettem, nem tudom elhinni most sem! volt vetélésem 1,5 éve, ezét most nagyon félek, szinte nem is merek örülni, de megbeszéltük a párommal és a gyerekekkel, hogy csak pozitívan gondolkodunk és minden OK lesz :) várom, hogy mi lesz veled holnap, szorítok!
2011. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia,mi újság?
2011. jún. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos megjött,nagyon görcsöltem hajnalba és elég sok van :( úgyhogy biztos nincs baba :(
2011. jún. 30. 10:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is igy jártam.40napra jött meg.Már azt hittem terhes vagyok,amikoris megjött.Nagyon elszomoritó az ilyen.Vajon mi lehet az oka a késésnek,mikor eddig rendszeres volt a ciklusom?Ti hogy vagytok ezzel?
2011. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is rendszeres volt áprilisig.Múlthónapban is ugyan így jártam mint most,nem tudom mi lehet az oka,de minél hamarabb orvos lesz belőle,mert eléggé zavar a dolog :S
2011. jún. 30. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!