Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam ma délután egy...

Csináltam ma délután egy terhességi tesztet, és azonnal pozitív lett,5percen belül.6. napja késik. A gond csak az, hogy most vettem észre, hogy a teszt, amit csináltam a szavatossága lejárt idén április végén. Így adhat téves pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, ha egyértelmű pozitiv akkor gratula...

De ha mégis kételkedsz csinálj még egyet.

2011. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, csinálok még egyet. Ez egyértelmű pozitív, szépen látszik a 2 csík. Csak azért kételkedem, mert a szaviideje meg lejárt, bár nem olyan rég...
2011. júl. 1. 17:12
 3/7 anonim válasza:
A helyzet az,hogy nekem az első tesztem 10 perc után mutatta halványan a második csíkot,a második tesztem 2 nap múlva egyértelmű választ adott:-)azóta megszületett kisfiam,aki ma 19. hónapos!A mai tesztek nagy %-ban megbízhatóak,az hogy lejárt nem nagyon jelent semmit szerintem,de a biztos,ha tényleg csinálsz másikat!
2011. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) de azért még várok válaszokat:)
2011. júl. 1. 17:21
 5/7 A kérdező kommentje:
megcsináltam a másik tesztet is:) két csíkos!!!!!azonnal:D el sem hiszem!!!:D
2011. júl. 1. 17:26
 6/7 anonim válasza:

GRATULÁLOK!!!!!!!

Viszont ha csináltál mégegy tesztet,ami pozitív,mi a kérdés még??????????Nem értem bocsi

2011. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már semmi....a 2.at most csináltam a kérdés feltevés után:)
2011. júl. 1. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!