Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja szúrkál a hasam és...

Két napja szúrkál a hasam és ma vettem éreztem hogy feszül a mellem, ez lehet terhesség jele? Még nem teszteltem mert még nem telt el 10 nap még csak a 7. nél tartok, remélem van baba

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 19:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*vettem észre
2011. júl. 1. 19:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Remélem igen:))nekem is pont ez a második napja, hogy néha bele bele szúr, középre, és pont a hetedik napnál járok, remélem baba miatt..csak remény..olyan sokszor volt már így, de mindig mensi lett a vége, igaz akkor a mensi előtti két nap éreztem, na de hátha majd most:) neked is megy a drukk.
2011. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét, igaz amikor nem volt baba de mégis szúrkálást éreztem azt nem középtájban, hanem mindig kifejezetten az egyik oldali petefészkem környékén, ezért is reménykedek most jobban mint máskor.
2011. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem most mind a két oldalt, én is drukkolok neked, de nekem még sok időm van a következő mensiig. nemtudom mikor teszteljek, nem akarok már sokadjára csalódni
2011. júl. 1. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sok időm van még sajna, de 23-án voltam dokinál, akkor látott egy összeesett tüszőt és egy másik dominánsat ami 23mm volt , tehát két tüsző repedt a hónapba , nagyon reménykedem, a hőm is olyan furán változott a többes tüszőrepi miatt, kíváncsi leszek, én is sajna sokat csalódtam már, de nem adom fel és te se add fel!!
2011. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, vagyis nem adjuk fel:) szerintem még két három napot várok és tesztelek
2011. júl. 1. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:
:) én is így gondolom,vasárnap ellövöm az elsőt, sajnos beteges tesztelő vagyok, tudom-tudom nem kellene, de nekem ez lett a hobbim:)))majd írd meg, hogy milyen lett a teszted, drukkolok nagyon, amúgy nekem is fáj a mellem, bár mindig szokott ovu után.
2011. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké, de te is ird meg:D
2011. júl. 1. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, teszteltél?? Én vasárnap egy negát, hétfőn kb négy pozitívat, meg ma is azért még csináltam szerencsére az is pozi, de még nem vagyok nyugodt, még nem jött el a nemvárt napja.
2011. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Komolyan örülök, legalább neked sikerült, nekem sajna negatív, bár úgy érzem hogy meg akar jönni, :( remélem nemfog :)
2011. júl. 5. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!