Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 naponta vagyunk együtt a...

Ha 2 naponta vagyunk együtt a férjemmel (tehát középidőben is) akkor mitől lehet hogy eddig nem sikerült teherbeesnem?

Figyelt kérdés
Igaz ez még "csak" a 3. próbálkozós hónapunk de a dokik is váratnak általában fél-egy évet mielőtt kivizsgálnának.Tudom hogy még nincs veszve semmi csak úgy gondolom hogyha minden rendben lenne akkor már sikerülnie kellett volna.Miért kell félévet várni?Fog valami változni ha eddig nem sikerült?
2011. júl. 13. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Simán sikerülhet. Van egy házaspár ismerősöm, ahol a férfit kikiáltották meddőnek, beültetéssel lett az első gyermekük, és most a felesége gyereket vár ismételten, de TERMÉSZETES úton fogant!!!
2011. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha így sokkolod magad, akkor tényleg nehezebben jön össze a bébi. nekem az első gyerek az első hóban összejött, második a 8. hónapban. és akkor is minden ok. volt.

szóval nyugi.

2011. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

3 hónap után változhat-e valami???

Egy-egy hónapban ha volt peteérésed és éppen akkor együtt is voltatok, akkor az esélyed a terhességre 20%.

Nekünk az 5. hónapban sikerült, nincs ebben semmi furcsa. Ez nem automata, hogy bedobod a pénzt, és megkapod a csokit!!!

Várjál szépen türelmesen, ez is a dologhoz tartozik.

2011. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom hogy nem automata,de sajnos egyfolytában azon jár az eszem hogy valami baj van és azért nem sikerül.Ráadásul a méhem is visszahajló....

2011. júl. 13. 15:53
 5/17 anonim ***** válasza:

olyan nincs,hogy visszahajló,csak hátrahajló...

de ez nem akadályozza a teherbeesést...


3 hónap pedig még semmi


Talán nem kéne így rágörcsölni!!??És sikerülne....

2011. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

egyfolytában azon jár az eszem hogy valami baj van


Na ez a baj.Ez még csak a 3.hónap.Egy ciklusban,ahogy előttem írták 20-25 % az esély akkor is,ha minden rendben van.Ha állandóan ezen görcsölsz,még tovább fog tartani.Ebbe a hibába nagyon sokan beleesnek(beleesünk).

Akkor legyetek együtt,amikor jól esik,és akkor menni fog.

2011. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem szabad ennyiszer ellőni a "muníciót". Inkább a középidőre gyúrjatok. Nekem is így jött össze az 5. hónapban a lányom!:-)
2011. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem szabadna ennyire rágörcsölni,de könnyebb mondani mint kivitelezni a "nem rágörcsölést" :( Nővéremnek sem sikerült teherbeesnie,mert nem volt peteérése,de elment hamarabb az orvoshoz és azt mondta hogy már régóta próbálkoznak így kivizsgálták,de mint kiderült hiába is próbálkoztak volna 1 évig is akár...de így már 35 hetes terhes:)

Kedves utolsó válaszoló,te változtattál valamin abban a hónapban amikor sikerült vagy mindent úgy csináltatok mint előtte?

Köszönöm a válaszokat!:)

2011. júl. 14. 10:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Tegnapi 16.14 vagyok.Én aztán tudom,hogy mi a rágörcsölés!!!!5 évig ezen görcsöltem,mert nem jött a baba.Amint eljutottam a a "leszvromig",azonnal terhes lettem.És 3 hónap még tényleg semmi!
2011. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
próbáljátok 4 naponta, az én dokim ezt javasolta
2011. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!